کانکس ویلایی

کانکس ویلایی۲۲

کانکس لوکس

کانکس لوکس

کانکس اداری مدیریتی

کانکس اداری مدیریتی

کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس اضطراری

کانکس اضطراری

کانکس بازیافت

کانکس بازیافت

کانکس صنعتی

کانکس سردخانه

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس کاروان

کانکس کاروان

کانکس پیش ساخته پانلی

کانکس پیش ساخته پانلی

کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس درمانی

کانکس بیمارستان

کانتینر هوایی

کانتینر هوایی

کانتینر 20 فوت استاندارد

کانتینر ۲۰ فوت استاندارد

کانتینر 40 فوت استاندارد

کانتینر ۴۰ فوت استاندارد

کانتینر حمل خودرو

کانتینر حمل خودرو

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم

کانتینر یک طرف باز

کانتینر یک طرف باز

کانتینر عایق بندی شده

کانتینر عایق بندی شده

کانتینر مخزنی

کانتینر مخزنی

دسته لوکس

کانکس ویلایی لوکس
این تیپ از سازه ها دارای قابلیت جابجایی بوده و به عنوان یک خانه و سوئیت از آن استفاده می شود . این نوع سازه ها گزینه خوبی برای ویلا باغ ها و باغ های شخصی هستند . این سازه ها بنا به محل نصب دارای ویژگی های خاصی می باشند . کانکس ویلایی شیک را با متریال مختلفی تولید می کنند و نام گذاری آن با توجه به متریال مصرف شده در آن است . از این نام گذاری ها می توان به کانکس ویلایی ساندویچ پانل و کانکس ویلایی سایدینگ اشاره کرد .
کانکس مسافرتی(توریستی)

حتما برای شما هم پیش آمده به سفر های چند روزه همراه تور یا تعدادی از دوستان به مناطق یلاقی یا حتی کویری کشور بروید و چند شبانه روز را در آنجا سپری کنید.از مهمترین دغدغه ها در این نوع سفر های طبیعت گردی فرآهم نمودن فضایی برای خواب شب و همچنین نگهداری وسایل مورد نیاز در طول سفر می باشد. کانکس توریستی سازه ای بوده که برای استفاده در این موارد طراحی و تولید شده است که می توانید جهت اطلاع از انواع آنها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


کانکس پیشرفته
کانکس پیشرفته نوعی سازه پیش ساخته می باشد که بعد از برسی ها و تحقیقات در برطرف نمودن نقص های موجود در کانکس های سنتی طراحی و تولید شده است.این سازه دارای طول عمر مفید بسیار بیشتری نسبت به کانکس های نسل گذشته داشته و در مدت زمان استفاده نیز آسایش و رفاه نسبی بیشتری را به مصرف کننده ارائه می دهد.حتی بعد از گذشت سالیان زیادی از مدت زمان خرید و استفاده از آن می توان کانکس پیشرفته را به عنوان دست دوم نیز فروخت و بخشی از هزینه های اولیه را باز گرداند.
کانکس هوشمند

کانکس هوشمند با امکانات و متعلقات متفاوتی نسبت به دیگر سازه های تولیدی می باشد.این سازه در دونوع اصلی اداری و کانکس مسکونی طراحی و تولید شده است.دلیل ساخت این کانکس استفاده به عنوان یک سازه مستقل با ویژگی هایی منحصر بفرد و نوین برای اولین بار بوده است تا به عنوان یک پیشرو در نسل سازه های پیش ساخته پا به عرصه تولید و بهره برداری گذارد و هر بار نیز به روز رسانی شده تا همگام با پیشرفت تکنولوژی بشر خود را هم قدم با زندگی امروز نماید..در تولید نمونه های اولیه این سازه اگر چه هوشمند سازی نسبت به نمونه های فعلی در سطح بسیار پائین تری قرار داشت اما استقبال با شکوهی از طرف خریداران و متقاضیان صورت گرفت که باعث ادامه دار شدن تولید این سازه گردید و تیم کانکس باما در تلاش برای بهینه و مجهز کردن هرچه بیشتر این سازه و ایجاد تنوع های کاربری گوناگونی برای آن می باشند.
کانکس فلزی لوکس

کانکس معمولی یا همان فلزی که از قدیمی ترین سبک های ساخت کانکس میباشد، در این نوع کانکس شما ظاهری فلزی و درب و پنجره های معمولی آلومینیومی مشاهده می نمائید و سقف آنها به صورت دو طرف شیب دیده می شود. اما امروزه بخاطر مقاومت بالای فلز انواع کانکس های لوکس فلزی درتنوع بسیار ساخته و ارائه می شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به