توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر یک طرف باز


کانتینر باز کانتینری است که سقف یا یک یا چند سمت آن باز باشد . این کانتینرها برای کالاهایی که دارای اندازه های بزرگی هستند یا نیاز به تهویه بیشتری دارند استفاده می شود. ماشین آلات بزرگ و قایق های تفریحی که در کانتینرهای معمولی جا نمی گیرند نمونه ای از کالاهایی هستند که توسط این نوع کانتینرها جابجا می شوند.
برای امکان بارگیری کالا از پهلو نیز کانتینرهای مخصوص ( Side Open Container ) طراحی شده است. ساختار فیزیکی این کانتینر به گونه ای است که درب آن از پهلو قابل باز شدن است و می تواند با استفاده از تجهیزات مختلف از جمله لیفتراک، به سهولت بارگیری یا تخلیه شود.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره

کانتینرسقف بازیا اصطلاحا اوپن ساید از نظر ظاهری کاملا مشابه کانتینر ۲۰ فوت استاندارد و کانتینر ۴۰ فوت استاندارد می باشد.
با این تفاوت که درب آنها از بغل یعنی قسمت طولی باز می شود.
گاها کالاهایی وجوددارند که به دلیل طول زیاد آنها نمی شود از سر آنها را بارگیری کرد و می بایست با لیفتراک یا جرثقیل مخصوص از بغل بارگیری شوند.
در این نوع سازه جداره طولی کامل باز و پس از بارگیری کالا مجددا بسته می شود.
تعدادی از انواع این کانتینرها حفاظ های مخصوص ( Stanchion ) دارند که توسط برزنت پوشانده می شوند و برخی نیز دارای درب از بغل می باشند.
در شرکت ما علاوه بر بکارگیری از دانش روز دنیا و تکنولوژی های جدید،با کادری مجرب و متخصص و به پشتوانه کارنامه تجربی قابل تعمق،شاهد محصولات متمایز و با کیفیت برتر روز دنیا خواهید بود.
علاوه بر این سعی نموده ایم با ارائه انواع کانکس و کانتینر به همراه نصب و تجهیز محصولات سفارشی ،گامی موثردر جهت پیشبرد این صنعت و رضایت حداکثری مشتریان داشته باشیم.
قابل ذکر هست ،تیم حرفه ای ما در کنار رعایت مسائل فنی وتکنولوژی های مرتبط ،به زیبایی ،مقاومت و انجام فرایند سفارش تا تحویل در کوتاهترین زمان ممکن اندیشیده است.
در صورت تمایل و بهره مندی از محصولات و آگاهی از شرایط ثبت سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید.
پیشاپیش از توجه و اعتماد شما نسبت به پرتال کانکس باما سپاسگزاریم.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر دو طرف باز

این نوع کانتینر در واقع ترکیبی از دو نوع پهلوباز و روباز می باشد.
و انواع مصالح ساختمانی شامل آهن ، میلگرد و ... در اندازه های مختلف می توانند در آن جای داده شوند.
کانتینرهای تولیدی کانکس باما مطابق با استاندارهای تولید جهانی است.
کانکس باما می تواند این محصول را در ابعاد ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) به مشتریان عزیز ارائه کند.
جهت استعلام قیمت و یا مشاوره جهت خرید و فروش کانتینر با ما تماس بگیرید. «هدف ما رضایت شماست».


کانتینر سقف باز

کانتینرسقف باز یا همان open top نوعی کانتینر بدون سقف می باشد که در دو نوع اپن تاپ فابریکی و یا دست ساز وجود دارد.
این کانتینر برای حمل و نقل کالاهای سنگین می باشد که به دلیل ابعاد بزرگ آن می بایست از قسمت سقف کانتینرسقف باز به وسیله جرثقیل بارگیری شود.
استفاده از کانتینر روباز در دو حالت ممکن وجود دارد:
حالت اول بصورت حمل زمینی و یا استفاده به عنوان انبار
حالت دوم استفاده در حمل و نقل دریایی
برای استفاده به عنوان حمل کالا ها بصورت دریایی و کشتی می بایست حتما از نوع کانتینرسقف باز فابریکی استفاده شود و روی بار با چادر استاندارد که برای این کار تعبیه شده پوشانده شود تا در هنگام بارندگی آسیبی به کالای داخل آن وارد نشود.
نوع دستی آن نیز به این صورت است که یک کانتینر سقف دار را انتخاب کرده و سپس سقف آن را برش داده و جدا می کنند.
اما این کار مورد تائید برای باربری های بین الملی نبوده و فقط مورد استفاده ارگان های شخصی به عنوان انبار می باشد. نحوه بارگیری کانتینرسقف باز یا روباز در کشتیرانی نیز به این صورت است که باید بر روی تمام کانتینرها باشد و فقط در طبقه آخر مجاز به بارگیری این نوع کانتینر می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

قیمت کانتینر سقف باز یا روباز

کانتینر سقف باز  در دو نوع ۲۰ فوت استاندارد و ۴۰ فوت استاندارد موجود می باشد اما بطور کلی تعداد این نوع کانتینر نسبت به انواع معمولی آن بسیار کمتر و نوع فابریکی آن با چادر کم می باشد و دلیل این امر هم همان نکته که در هنگام نحوه بارگیری گفته شد که فقط طبقه بالای کشتی مجاز به بارگیری آن است می باشد که نشان دهنده کم بودن آن است.قیمت کانتینرسقف باز یا اپن تاپ فابریکی به دلار محاسبه می شود و قیمت جهانی آن از کانتینر های معمولی کمی بیشتر می باشد.به دلیل نوسانات بازار ارز قیمت این سازه نیز همواره دچار نوسان بوده و برای اطلاع از قیمت روز کانتینر سقف باز یااپن تاپ بهتر است با پشتیبانی ما تماس برقرار کرده و از مشاوران فروش قیمت های دقیق را جویا شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به