توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر هوایی


کانتینر هوایی برای حمل و نقل کالا به صورت هوایی می باشد به همین دلیل برای رعایت استاندارد وزن بار هواپیما و همچنین امنیت بیشتر هواپیما نسبت به حمل دریایی باید در ساخت این سازه تغییراتی انجام شود و وزن کانتینر تا حد زیادی کاهش پیدا کند.
به همین دلیل در ساخت کانتینر هوایی به جای فولاد و آهن از ورقه های آلومینیوم استفاده می شود.
جابه جایی هوایی نسبت به سایر امکانات حمل و نقل از امنیت و سرعت بیشتری برخوردار است. اگر قصد دارید کالایی را به شهر یا کشور دیگری منتقل کنید و زمان برای شما بسیار مهم و حیاتی است حمل هوایی گزینه بسیار مناسبی می باشد. بطور مثال برای حمل کالاهایی مانند گل و گیاهان از این روش استفاده می شود.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی کانتینرهوایی ۲۰ فوت

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره

  • وزن کانتینر هوایی سبک تر از کانتینر استاندارد است
  • مختص حمل هوایی است
  • امنیت بالا در روش حمل هوایی
  • به دلیل تغییر در ساختار اگر با وسیله نقلیه دیگری حمل شود ممکن است به کالا آسیب برسد
  • جنس سازه از آلومنیوم مرغوب می باشد
خرید و فروش کانتینر نیز مانند هر کالای دیگری دارای یک مرکز کلی می باشد.
پرتال بزرگ خرید و فروش کانکس باما تشکیل شده از بیشمار کانتینر خارجی در ابعاد مختلف و با مشخصات مختلف که خریداران با مراجعه به آن قطعا می توانند گزینه مدنظر خود را یافته و خرید خود را انجام دهند.
کانتینر ها را از شرکت های معتبر خریداری کنید تا نسبت به کیفیت و قیمت آن اطمینان داشته باشید.
ما در این پرتال برترین سازنده ها را گردهم آورده ایم و به شما تضمین می دهیم که از خرید خود پشیمان نمی شوید.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر فلت رک

کانتینر فلت رک درواقع فاقد دیواره های طولی و سقف بوده و به شما این امکان را می دهد تا کالاهایی را که طویل و حجیم هستند را به آسانی بارگیری و تخلیه نمایند. این کانتینرها معمولا در دو اندازه استاندارد ۲۰ فوت و ۴۰ فوت ساخته و عرضه می شود. همچنین به علت استقامت بسیار زیاد لایه زیرین توانایی حمل وزن ۳۰ تن در سایز ۲۰ فوت استاندارد و ۴۰ تن در سایز ۴۰فوت استاندارد را دارد. دلیل استفاده از کانتینر فلت رک استفاده از شاسی آن برای قرار گرفتن روی سایر کانتینرها چفت و بست در روی کشتی می باشد.
اگر قصد خرید یا فروش کانتینر فلت رک یا سایر کانتینر های استاندارد را دارید با ما تماس بگیرید.


کانتینر تاشو

کانتینر تاشو نیز جزئی از دسته کانتینر فلت رک می باشد با این تفاوت که در صورت نیاز تا می شوند و حجم کمتری را اشغال می کنند.این کانتینر ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.
کاربرد کانتینر تاشو همانند کانتینر فلت رک برای قرار گرفتن کالاهایی با ابعاد خاص بر روی آنها و جای گذاری کف این کانتینر بر روی کانتینر های دیگر درون کشتی است.
و مشخصات فنی آن از نظر کفی با کانتینر های استاندارد برابر است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تاریخچه حمل و نقل هوایی

توضیحات برای عکس ثبت نشده
انتقال کالاها یا محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مرسولات پستی مورد استفاده قرار گرفته است. ویژگی های انتقال سریع السیر حمل و نقل هوایی، آن را به عنوان گزینهء باارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا، مطرح می نماید.واردات از طریق حمل و نقل هوایی همچنین مزیت داشتن سطح بالایی از امنیت نظیر کنترل فرودگاه بر نقل و انتقالات هوایی که بطور جدی مدیریت می شود را ارائه می دهد.حمل و نقل هوایی به سرعتی بسیار سریع تر از ۸۰۰ کیلومتر بر ساعت یا ۴۹۷ مایل بر ساعت، برای حرکت نیازمند است. بر اساس پیش بینی حمل و نقل هوایی جهانی بوئینگ ۲۰۱۰/۲۰۲۲ ، بیان شده است که ترافیک حمل هوایی برای دو دههء آینده تا میزان میانگین سالیانه ۵.۹% رشد خواهد داشت.
تمامی حقوق این سایت متعلق به