توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر دست دوم


کانتینرها مزایای گوناگونی به لحاظ محافظت از کالاها دارند که همین امر سبب شده است تا امروزه حجم بسیار زیادی از کالاها از طریق کانتینر حمل شوند. کانتینرها در ایران معمولاً به صورت دست دوم خرید و فروش می‌شوند به طوریکه خرید و فروش کانتینر نو در بازار به ندرت اتفاق می‌افتد و البته خرید و فروش و معامله کانتینر دست دوم بسیار پر رونق تر است.
کانکس با ما پرتال خرید و فروش کانکس و کانتینر نو و استوک در ایران می‌باشد.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره

 تمامی کانتینرهای ما کاملا سالم و تمییز بوده و دارای مدارک و برگ ترخیص گمرک می باشند.
کاملا مناسب برای ترانزیت کالا، صادرات و یا استفاده جهت انبار می باشند.
کاملا آب بندی و سالم می باشند.
ما به شما تضمیین کیفیت و سلامت کانتینرها را می دهیم.
خریداران محترم در نظر داشته باشید که برای کاهش هزینه های تمام شده تحویل کانتینر در محل پروژه یا کارخانه خود، بهتر است درخواست ارسال مستقیم کانتینر به محل پروژه خود را داشته باشید.
پرتال بزرگ خرید و فروش کانکس باما دارای انواع کانتینرها از جمله کانتین ۲۰ فوت استاندارد و ۴۰ فوت استاندارد، کانتینر سقف باز، کانتینر یخچالی،کانتینر دست دوم و سایر محصولات می باشد.کانتینرهای دست دوم موجود در پرتال ما دارای شناسنامه با برگه ترخیص (برگه سبز) هستند.
در هنگام خرید کانتینر دست دوم باید بسیار دقت کنید زیرا ممکن است ویژگی کانتینرها در حد کانتینرهای استاندارد نباشند و ممکن است از نظر سلامت،آب بندی بودن،ظاهر ،سالم بودن دربها وکف مشکل داشته باشند.
ما کانتینر ها را ازنظر قیمت و کیفیت تضمین می کنیم .
همچنین می توانید با استفاده پرتال کانکس باما کانتینرهای دست دوم خود را به فروش برسانید.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

فروش کانتینر نو

همانگونه که میدانید عمر مفید یا همان مدت مجاز استفاده از کانتینر در حمل و نقل توسط مجوزی که سازمان اس او ای صادر می کند مشخص و در برگ سبز آن ثبت شده و پس از اتمام این مدت سازه از رده خارج می باشد. از این رو اگر قصد انجام عملیات ترنسفر کالا را بصورت دریایی دارید باید از فروشگاه کانتینر سازه های نو و یا سازه هایی که دارای حداقل دو سال از زمان باقیمانده مجوز آنها است خریداری کنید. ما در نمایشگاه محصولات خود کانتینر های نو را برای این دسته از خریداران محیا نموده ایم.


فروش کانتینر دست دوم

همانگونه که در بخش قبلی توضیح داده شد پس از اتمام دوره پروانه کار کانتینر آنها را به عنوان دست دوم خرید و فروش می کنند. از آنجایی که این سازه ها دارای بدنه فولادی و مقاومی با درب های آبندی شده هستند می توان از آنها در مصارف مختلف به عنوان انبار استفاده کرد.
در نمایشگاه محصولات کانکس با بخش به عنوان فروشگاه کانتینر دست دوم نیز وجود دارد و سازه های کارکرده در آن خرید و فروش می شود.همواره می توانید از طریق پرتال خرید و فروش کانکس باما جهت مشاهده و خرید کانتینرهای  دست دوم اقدام نمایید. همچنین جهت اطلاع از قیمت دقیق کانتینرهای دست دوم می توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما تماس حاصل نمائید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

اجاره کانتینر

شرایط اجاره کانتینر:
این شرایط برای دوحالت کلی وجود دارد.
درحالت اول متقاضی قصد اجاره کانتینر و حمل آن را از نمایشگاه به محل مورد نظر خود را دارد و در حالت دوم متقاضی کالا یا اسبابی دارد که فقط می خواهد آنها را درون کانتینر برای مدت مشخصی قرار دهد.
اگر قصد اجار و حمل سازه را داشته باشد متقاضی می بایست یک فقره چک به ارزش کل سازه یا سازه هایی که نیاز دارد بدون توضیح اضافه در چک برای ضمانت به دفتر  کانتینر مورد نظر ارائه کند و پس از تائید اعتبار سنجی چک مبلغ اجاره ماهانه را نقدا پرداخت و نسبت به هماهنگی برای حمل آن اقدام کند.
در هنگام پایان مدت اجاره در صورت نیاز مجدد و یا زمان اضافه نسبت به تمدید اجاره نامه اقدام نموده و در پایان کارکانتینر را به محل اولیه خود انتقال داده و چک ضمانت خود را از دفتر اجاره کانتینر دریافت نماید.
در صورت وجود حساب قبلی باید نسبت به تسویه آن اقدام نماید.
در حالت دوم اگر فقط قصد اجاره فضای داخلی یک کانتینر را داشته باشد ،یک لیست از کالاهای انبار شده تهیه و درب کانتینر پلمپ میشود.در این حالت مدت اجاره و هزینه های آن در ابتدا مشخص می گردد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به