توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس اداری مدیریتی


کانکس اداری و مدیریتی به کانکس های سالنی گفته میشود که در ابعاد مختلف و با تعداد اتاق و پنجره های متفاوت با نمای داخلی شکیل ساخته میشود. به دلیل استقامت و زیبایی ظاهری این نوع کانکس ها و همچنین سهولت در نصب و جابجایی باعث شده تا امروزه بسیاری از اداره جات کوچک و بزرگ از این نوع کانکس ها استفاده کنند.این کانکس ها در تعداد طبقات مختلف و به صورت دوقلو و چندقلو که بیشتر برای ایجاد شرکت های بزرگتر اجرا میگردد.از امکاناتی داخلی این کانکس ها میتوان به اتاق مدیریت ، آشپزخانه ، اتاق پرسنلی ، نمازخانه و حتی سرویس های بهداشتی اشاره کرد.
آی آر کانتین با تولید کانکس توسط تیرآهن و پروفیل های سنگین به کانکس های خود استحکام کافی را بخشیده است تا در مقابل آسیب های احتمالی از بارگیری و…. در امان بماند و همچنین با استفاده از کفپوش ها و دیوارپوش های متناسب با محیط دفتری و اداری نمای داخلی کانکس ها را جلوه داده است.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس اداری مدیریتی

  • تیپ A+:شاسی تیرآهن|اسکلت پروفیل سنگین|نمای داخل دیوارپوش پی وی سی روکش دار|دارای دو پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و چهار پنجره (در کانکس دوازده متری تیپ)
  • A:شاسی قوطی سنگین|اسکلت پروفیل نیمه سنگین|نمای داخل دیوارپوش پی وی سی ساده|دارای یک پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و سه پنجره (در کانکس دوازده متری تیپ)
  • B:شاسی تیرآهن|اسکلت پروفیل سنگین|نمای داخل ام دی اف طرح راش|دارای دو پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و چهار پنجره (در کانکس دوازده متری)
  • تیپ C:شاسی قوطی سنگین|اسکلت پروفیل سبک|نمای داخل ام دی اف|دارای یک پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و سه پنجره (در کانکس دوازده متری)
کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته برای کاربری های اداری جهت دفاتر پروژه ها و کارخانه جات تولیدی می باشد که به عنوان دفتر مدیر عامل یا مدیر پروژه استفاده می شود.در برخی موارد به علت کمبود فضای اداری و یا نیاز به مجزا نمودن دفتر مدیریتی از دیگر بخش اقدام به تهیه چنین سازه ای می کنند.
بسته به اینکه در چه مکانی میخواهیم از این سازه بهره برداری کنیم گزینه های متفاوتی پیش روی ما قرار دارند. بطور مثال در یک کارگاه عمرانی دفتر مدیریتی دارای شرایطی می باشد که نصبت به آنچه درون یک شرکت تولیدی و ی کارخانه به عنوان دفتر مدیر عامل مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.از این رو کانکس مدیریتی به انواع لوکس کانکس کلبه ای ، کانکس شیشه ای و کانکس مدیرت کارگاهی تقسیم می شوند که خریداران با توجه به نیاز مجموعه خود یکی از آنها را بر می گزینند.

انواع کانکس اداری مدیریتی

کانکس اداری دو اتاقه و آبدارخانه
این نوع سازه دارای انواع مختلفی است که نمونه های پر کاربرد آن عبارتند از کانکس دو اتاقه اداری همراه با آبدارخانه، مسکونی ،مهندسی ، مدیریتی که با انواع روش های ساخت از جمله کانکس کامپوزیتی ، سایدینگ ، ساده و چوبی قابل اجرا بوده که هر خریدار بنا به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می کند.عمده فرق آنها در مصالح بکار رفته و شکل ظاهری آنها بوده که بطور مثال نوع کارگاهی آن می بایست تفاوت هایی با نوع مدیریتی آن داشته و یا یک دفتر فروش تفاوت هایی با یک دفتر مهندسی مستقر در پروژه دارد که می بایست در هنگام خرید پیش بینی های آن را انجام دهید.
کانکس اداری پانلی

در یک تعریف کلی باید گفت که کانکس اداری پانلی سازه ای پیش ساخته است که برای محیط های سخت اقلیمی که دارای آب و هوای خیلی سرد یا خیلی گرم بوده مناسب است. دلیل این مقاومت بالا نیز در نوع مصالح بکار رفته برای دیواره ها و سقف آن بوده که که تشکیل شده از پانل با عایق پلی اورتان که به وسیله دستگاه در جداره های آنها تزریق شده و به مانند دیواره های یک یخچال عمل می کنند.استفاده از کانکس ساندویچ پانل در کاربری های گوناگونی از جمله اداری و مسکونی بسیار رایج می باشد.
کانکس اداری سالن جلسات

کانکس اداری در حقیقت نوعی از کانکس می باشد که به منظور استفاده اداری تولید میشود و در ساخت آن برخی ملاحظات در نظر گرفته می شود. کانکس های اداری نیز همانند بسیاری دیگر از موارد استفاده کانکس ها می توانند برای استفاده های موقت و یا دائمی انتخاب شوند. ولی در هر حال یک کانکس اداری می تواند به اندازه راحتی یک ساختمان اداری باشد.
کانکس اداری کمپ

بسیاری از ادارات و سازمانها برای استقرار پرسنل خود کمپ اداری تهیه می کنند که این کمپ ها به صورت دو طبقه و یا سالنها و دفاتر جدا کننده می باشد این ساختمانهای اداری دارای اتاق پرسنل ، اتاق جلسات،اتاق پذیرایی از مهمان های ویژه و نماز خانه و همچنین سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی و آبدارخانه در ابعاد و اندازه های مختلف دارد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

قابلیت کانکس مدیریتی
قابلیت سفارشی سازی کانکس در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف سازه های پیش ساخته و به طور خاص، کانکس، می تواند طراحی ها و ویژگی های گوناگونی را به لحاظ پیکربندی و شکل، و بسته به کاربرد آن داشته باشند. همچنین رنگ آمیزی یک کانکس می‌تواند سفارشی بوده و بسته به موقعیت و کاربری آن، تغییر کند.
نصب و استفاده سریع کانکس یکی از مزایای قابل توجه کانکس به عنوان یک سازه آماده و پیش ساخته سرعت اجرای نصب و سپس استفاده سریع از آنست؛ این مزیت به ویژه در مواقع ضروری نیاز به اسکان منابع انسانی و همچنین در مواقع بروز حوادث و بلایای طبیعی بسیار پررنگ تر خواهد بود.
قابل حمل و نقل بودن کانکس یا جابه‌جایی پذیری کانکس از ویژگی‌های مهم کانکس ها قابل حمل و نقل بودن آنها می‌باشد. این مزیت از این نظر که فرآیند تولید خانه های پیش ساخته، تولید کانکس و یا کانکس ویلایی، کانکس مسکونی و … در یک کارخانه یا مجتمع تولیدی صنعتی انجام می‌پذیرد و به عنوان یک سازه آماده برای استفاده به مکان مورد نظر قابل حمل و نقل می‌باشد، بسیار قابل ملاحظه خواهد بود. برای مثال موقعیت وقوع زلزله ای را در یک مکان در نظر بگیرید که تخریب خانه های مسکونی را به دنبال داشته است، اکنون اهمیت کانکس های مسکونی و یا خانه های پیش ساخته بسیار حائز اهمیت خواهد بود.


مقاومت کانکس در برابر بلایای طبیعی و یا ضد زلزله بودن کانکس کانکس ها از این نظر که قابلیت سفارشی سازی در طراحی و پیکربندی را دارا هستند، می توانند طوری طراحی و سفارشی سازی شوند که در برابر بلایا و حوادث طبیعی از جمله حریق و آتش سوزی، سیل و طوفان و به ویژه زلزله، تا حد قابل قبولی مقاوم و پایدار باشند. از این نظر اهمیت کانکس و ضرورت تولید سازه‌های پیش ساخته بیش از پیش بر ما روشن خواهد بود.
به صرفه بودن تهیه کانکس ازنظر اقتصادی کانکس ها البته با نگاهی اقتصادی و با اغماض محدودیت های ناچیزی که برای ما رقم می‌زنند، می توانند بسیار مقرون به صرفه باشند. پرواضح است که ویژگی های دیگر از جمله قابلیت سفارشی سازی، نصب و استفاده سریع، قابلیت فروش پس از استفاده، نگهداری با هزینه کم، پایداری و عمر طولانی و … این ویژگی را پررنگ تر مینمایند.
قابلیت فروش پس از استفاده امروزه قابلیت خرید و فروش کانکس های دست دوم بسیار رایج و معمول است؛ همین امر یک مزیت اقتصادی برای کانکس های پیش ساخته را اثبات می‌کند. یک کانکس بسته به کیفیت تولید، طراحی و کاربری آن، می‌تواند برای مدت قابل ملاحظه ای و بدون افت قیمت همچنان مورد استفاده قرار بگیرد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

امکان نگهداری کانکس با هزینه کم سازه‌های پیش ساخته و به طور خاص کانکس‌های مختلف طوری طراحی شده‌اند که هزینه های آنها نسبت به خانه های مسکونی و سازه‌های غیر پیش ساخته به طور قابل ملاحظه ای کمتر است. بهینه سازی طراحی، فناوری استفاده از عایق‌های مختلف در دیواره ها (ساندویچ پانل) و درب و پنجره‌ها (برای مثال: درب و پنجره UPVC) ، استفاده حداکثری از حداقل امکانات و … از دلایلی است که این امر را بهتر توجیه می‌نمایند. پایداری و عمر طولانی کانکس همانطور که قبلاً اشاره شد، کانکس ها و خانه های پیش ساخته در برابر بلایا و حوادث طبیعی از جمله حریق و آتش سوزی، سیل و طوفان و به ویژه زلزله، تا حد قابل قبولی مقاوم و پایدار هستند، که با در نظر گرفتن مزیت ها و ویژگی های اقتصادی، و به ویژه کیفیت تولید، دارای پایداری و عمر طولانی می‌باشند که می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

مزیت کانکس اداری مدیریتی

کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته برای کاربری های اداری جهت دفاتر پروژه ها و کارخانه جات تولیدی می باشد که به عنوان دفتر مدیر عامل یا مدیر پروژه استفاده می شود.در برخی موارد به علت کمبود فضای اداری و یا نیاز به مجزا نمودن دفتر مدیریتی از دیگر بخش اقدام به تهیه چنین سازه ای می کنند. در ادامه ویژگی ها و شرایط کانکس مدیریتی را برسی خواهیم نمود. انواع کانکس مدیریتی بسته به اینکه در چه مکانی میخواهیم از این سازه بهره برداری کنیم گزینه های متفاوتی پیش روی ما قرار دارند. بطور مثال در یک کارگاه عمرانی دفتر مدیریتی دارای شرایطی می باشد که نصبت به آنچه درون یک شرکت تولیدی و یک کارخانه به عنوان دفتر مدیر عامل مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.از این رو کانکس مدیریتی به انواع کانکس لوکس ، کانکس کلبه ای ، کانکس شیشه ای و مدیرت کارگاهی تقسیم می شوند که خریداران با توجه به نیاز مجموعه خود یکی از آنها را بر می گزینند. ساخت کانکس مدیریتی در هنگام طراحی و ساخت کانکس مدیریتی توجه به نوع کاربری و شرایط استفاده آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا بتوان از آن به عنوان یک دفتر کار و به نوعی چشم یک مجموعه استفاده کرد چرا که این سازه در واقع یک کانکس اداری بوده که محل مراجعه میهمانان و مدیران بالا دستی خواهد بود.کانکس مدیریتی می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.همچنین در صورت امکان و اگر فضای کافی وجود داشته باشد می توان اتاقی مجزا به عنوان اتاق جلسات در کانکس مدیریتی تعبیه کرد تا جلسات مهم با پرسنل و یا مدیران بالا دستی در این اتاق برگزار شود و برای پذیرایی از مراجعین و میهمانان بهتر است فضایی به عنوان آبدارخانه نیز در آن وجود داشته باشد تا سرویس دهی به مراجعین و مدیریت بخوبی انجام گیرد. برای این نوع کاربری بهتر است ارتفاع سقف بلند تر باشد تا فضا حس اداری بهتری را القا نماید و هنگام برگزاری جلسات و عبور مرور فضای سنگینی ایجاد ننماید. کف کانکس مدیریتی بهتر است از نوع سرامیک با رنگ روشن بوده تا نظافت آن نیز راحت بوده و در هنگام رفت و آمد های زیاد ایجاد لرزه نکند .همچنین رنگ دیوتره های داخلی بهتر است روشن و رنگ پرده ها نسبت به دیوار کمی تیره تر انتخاب شود.نمای خارجی کانکس مدیریتی باید به گونه ای باشد که از دور بتوان دفتر مدیریت را تشخیص داده و از نظر نوع طراحی و مصالح مصرفی نسبت به سازه های پیش ساخته و کانکس های مجاور متفاوت باشد. پیشنهاد می شود کانکس مدیریتی از نوع کامپوزیتی با شیشه های سکوریت جهت ایجاد دید و نظارت بر امور مجموعه با نور پردازی خارجی به همراه درب اداری یا از نوع ضد سرقت برای ارتباط با فضای خارجی باشد. محل قرار گیری کانکس مدیریتی می بایست به گونه ای باشد که خودرو تا نزدیکی سازه بتواند برود تا هم خود مدیر و هم میهمانان و مدیران بالا دستی مجبور به طی مسافت زیادی برای رسیدن به دفتر کار نباشند و در صورت نیاز در کمترین فرصت راننده با خودرو جلوس درب سازه جهت انجام امور اداری حاظر شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به