توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر مسکونی


کانتینر مسکونی سازه ای ارتقاع یافته از همان کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوت می باشد که برای استفاده در حمل کالا بصورت دریایی و زمینی ساخته شده اند و بعد از اتمام اعتبار برگ سبز آنها کاربری های دیگری برایشان تعریف می شود. مهمترین آنها استفاده به عنوان انبار و یا فروشگاه های سیار بوده اما یک نوع کاربری دیگر نیز وجود دارد که با ایجاد کمی تغیرات در ساختار آنها و دکور کردن داخل آنها ایجاد می شود. آنهم کاربری مسکونی و ویلایی می باشد.طرفداران این گونه سازه ها در همه جای جهان رو به گسترش است و نقطه شروع این امر از کشور های اروپایی بوده و سپس به آمریکا و آسیا نیز رواج پیدا کرد.در کشور ما نیز افرادی خواهان استفاده از کانتینر برای فروشگاه و یا ویلای مسکونی می باشند و همین امر مارا بر این داشت تا در این مطلب به برسی ویژگی های آنها بپردازیم. کانکس باما نیز نمونه های مختلفی از این کانتینر ها را برای برطرف کردن نیاز مراجعین فراهم کرده است.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره

  • جنس مقاوم سازه
  • صرفه جویی در هزینه ها بخاطر استوک بودن کانتینر
  • کاهش هزینه نسبت به خرید کانکس مسکونی
  • ضد ضربه و مقاوم در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله
پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید کانتینر و یا فروش آن را دارید با واحد فروش کانکس باما تماس حاصل فرمائید تا شما را برای یک خرید مطمئن و راحت راهنمایی کنند.
عمده کانتینر های موجود در پرتال کانکس باما را کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوت تشکیل داده اند که در انواع ارتفاع بلند و ارتفاع معمولی با مدلهای مختلف از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۷ موجود می باشد.
می توانید از طریق خرید اینترنتی کانکس و کانتینر اقدام به دریافت عکس های محصول مورد نظر نموده و پس از واریز وجه محصول خود را در هرکجای ایران که باشید تحویل بگیرید.
برای خرید و فروش هر کالایی می بایست مرکز آن را پیدا کرد تا بتوان خریدی مطمئن و با قیمتی مناسب انجام داد و خرید و فروش کانتینر نیز مانند هر کالای دیگری دارای یک مرکز کلی می باشد. پرتال بزرگ خرید و فروش کانکس باما تشکیل شده از بیشمار کانتینر خارجی در ابعاد مختلف و با مشخصات مختلف که خریداران با مراجعه به آن قطعا می توانند گزینه مدنظر خود را یافته و خرید خود را انجام دهند. همچنین اگر فروشنده نیز باشید می توانید با ما تماس گرفته و کانتینر های خود را بفروش برسانید.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

طراحی کانتینر مسکونی

 در ساخت هر محصول جدیدی نیازمند طراحی آن هستیم بخصوص وقتی صحبت از ساخت و ساز یک بنا یا سازه پیش ساخته به میان می آید. چرا که تمامی امکانات و جزئیات آن باید از قبل با ابعاد و اندازه مشخص شود تا بتوان تمهیدات مورد نیاز برای هرکدام را در نظر گرفت. طراحی کانتینر مسکونی از بسیاری جهات مشابه کانکس ویلایی می باشد چرا که هردو یک سازه سکونت گاهی با قابلیت جابجایی بوده با این تفاوت که کانکس از ابتدا برای این منظور ساخته می شود اما کانتینر مسکونی با ایجاد تغییرات در شکل و کاربری یک سازه از قبل ساخته شده تولید می گردد.برای شروع این کار نقشه های دوبعدی و در صورت امکان طرح سه بعدی آن را می بایست توسط یک مهندس معمار تهیه کنیم.


نکات مهم هنگام خرید کانتینر

در هنگام خرید کانتینر می بایست نکات اصلی و اطلاعات هر سازه را از فروشنده بخواهید، که مهمترین آنها عبارت است از:
اطلاعات سال تولید و کشور تولید کننده آن
برگ سبز و یا کارت سلامت سازه
برگه حاوی اطلاعات محموله ای مانند ابعاد استاندارد
وزن مجاز جهت بارگیری کالا
ابعاد و ارتفاع درب ها
رنگ فابریکی
تعمیرات صورت گرفته بر روی سازه اگر سازه دست دوم و یا تعمیری باشد
مشخص نمودن محل تعمیر و قدرت جرثقیل مورد نیاز جهت بارگیری و تخلیه و همچنین نوع کفی تریلی برای جابجایی می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانتینر مسکونی دوبلکس 

استفاده از کانتینر مسکونی دوبلکس برای زمانهایی می باشد که مقدار مساحتی که برای این منظور در اختیار داریم برای ما کم بوده و از این طریق بخشی از فضاهای داخلی را می خواهیم به طبقه بالا منتقل کنیم و یا اینکه ملک ما دارای چشم انداز زیبایی بوده و می خواهیم با ارتفاع گرفتن از سطح زمین از این چشم انداز استفاده کنیم.
در چنین شرایطی برای ساخت کانتینر مسکونی دوبلکس دو سازه را بر روی یکدیگر قرار داده و یک راه ارتباطی مانند پله از داخل یا بیرون بنا برای آن در نظر می گیریم. بدین صورت یک کانتینر مسکونی دوطبقه ایجاد کرده ایم که معمولا طبقه دوم محل قرار گیری اتاق خوابها خواهند بود. در چنین شرایطی بهتر است سازه از طریق صفحه ستون به زمین متصل شده تا در برابر بادهای شدید مقاوم سازی شود.

خرید و فروش کانتینر مسکونی

یکی از استفاده های رایج از کانتینر مسکونی استفاده از آن به عنوان اقامتگاه موقت و یا ساختن ویلای مسکونی می باشد. به این ترتیب که با ایجاد برش هایی در بدنه تغیراتی در کاربری آن داده و یک کانتینر مسکونی ایجاد می کنند.
پرتال کانکس باما شرکت هایی را گرد هم آورده است که در این زمینه فعال هستند و خود طرح هایی را که مهندسین طراحی می کنند را بر روی سازه ها پیاده سازی و کانتینر مسکونی را تولید می کنند. همچنین انواع کانتینر ها جهت عرضه در پرتال کانکس باما قرار گرفته است که خریداران می توانند جهت بازدید حضوری از کانتینر مسکونی به شرکت های مذکور مراجعه نمایند و یا جهت خرید آنلاین می توانند با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایند.
کانتینر مسکونی را به روش ها و سبک های مختلف با ابعاد و امکانات متفاوتی می توان طراحی و تولید نمود که در ادامه چند نمونه از معمول ترین آنها را تشریح کرده ایم.
انتخاب یکی از این موارد بستگی به مقدار فضای مورد نیاز و البته بودجه خریدار خواهد داشت. هر آنچه در یک ویلا یا خانه مسکونی وجود دارد می توان در جز امکانات کانتینر مسکونی در نظر گرفت.
بخش هایی مانند بازشو ها و پنجره ها ، اتاق خواب ها و آشپز خانه و همچنین سرویس های بهداشتی می توان در کانتینر مسکونی به کار گذاشت.
تمامی اینها به  نقشه هایی که برای ساخت ترسیم کرده اید بستگی داشته و مطابق همان نقشه ها می توانید در فضای داخلی آنها را قرار دهید و در این مورد محدودیتی وجود ندارد.
اهمیت عایق بندی در ساخت کانتینر مسکونی:

عایق بندی در ساخت کانتینر مسکونی بسیار حائذ اهمیت بوده چرا که بدنه خارجی آن را ورق های فولادی تشکیل داده اند و اگر بخوبی دیواره ها و سقف عایق بندی نشود در تابستان فضای داخلی بسیار گرم و در زمستان سرد خواهد بود. برای عایق بندی قسمت های مختلف این سازه می توان از انواع روش ها و مصالح استفاده کرد که پشم سنگ ، فوم ، پلی استایرن و پلی اورتان معمول ترین آنها بوده اما نوع پلی اورتان بهترین انتخاب خواهد بود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به