توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس سردخانه


احداث سردخانه های نگهداری مواد غذایی-دارویی-شیمیایی-گل و گیاه (که در این زمینه موفق به اجرای طرحهای مختلف در بیش از ۲۵۰ منطقه در ایران و خارج از ایران می باشد) طراحی و نصب سیستمهای برودتی بصورت فریونی-مبردهای جدید آمونیاک CO۲ با گارانتی یکساله.
ویژگی : تونل انجماد سریع و سردخانه های پانلی،ساخت سردخانه های ثابت تا ظرفیت ۵۰۰۰ تن، کانتینر های سردخانه ای قابل حمل تا ظرفیت ۲۰ تن کار در مدار زیر صفر و بالای صفر ، یک سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش در سراسر ایراناستعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس صنعتی

  • انعطاف در ساخت و اندازه
  • عایق خوب دما با طول عمر بالا
  • مقاومت در برابر آفتاب ، باد و باران و...
  • مقاومت در مکانهای مرطوب چه از نظر نوع بدنه و چه عایق بودن
  • جا به جایی آسان
  • قابلیت نصب در فضای باز
  • مجهز به کفپوش با مقاومت بالا
  • قابلیت نصب plc و کنترل دما از راه دور
بر خلاف آنچه که بسیاری تصور می کنند سازه های پیش ساخته مختص اسکان موقت بوده و یا برای سکونت فقط تولید می شود ، گستره کاربر این سازه ها بسیار وسیع بوده که یکی از آنها کانکس صنعتی می باشد که خود دارای زیر مجموعه هایی بوده که در واقع صنایع مختلفی را در بر می گیرد.در مطلب تعدادی از مهمترین آنها را به همراه ویژگی های هرکدام بصورت مختصر در چند سطر توضیح داده ایم اما چنانچه اطلاعات کاملی در باب هرکدام نیاز داشتید می توانید با واحد مشاوره راکو تماس برقرار کرده و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمائید. سازه های پیش ساخته ای که کاربری بجز اسکان و سکونت انسان داشته باشند را کانکس صنعتی می نامند. این کاربری ممکن است هر چیزی باشد که کانکس بوفه ، کانکس پزشکی ، کانکس فروشگاهی از جمله مهمترین نوع آن بشمار می رود.بسیاری از آنها فقط یک محفظه برای قرار گیری دستگاه و تجهیزات خاصی بوده تا در برابر آسیب های طبیعی حفظ شوند و یا برخی برای انبار کردن محصولات بکار می رود که دارای ویژگی هایی با توجه به نوع محصول بوده و برای آن تمهیداتی از قبل پیش بینی شده است و گاها نیز مانند یک دارو خانه سیار برای مواقع ضروری در نظر گرفته شده و در محل های خاصی نگهداری می شوند.در ادامه چند نمونه از پرکاربرد ترین نوع های کانکس صنعتی را به همراه ویژگی های آنها آورده ایم.

انواع کانکس صنعتی

کانکس سردخانه
کانکس سردخانه یکی از محصولات کانکس باما برای استفاده به عنوان یخچال و سردخانه های صنعتی می باشد.بیشترین کاربرد این نوع سازه برای صنایع گوشت ، لبنیات و محصولات کشاورزی مانند میوه می باشد.دمای مورد نیاز هرکدام از این محصولات و نوع سازه آنها از نظر مصالح با یکدیگر متفاوت بوده و می بایست قبل از سفارش نوع محصولی که می خواهد در آن قرار گیرد مشخص شود زیرا برخی از آنها احتیاج به کسب پروانه از وزارت بهداشت جهت فعالیت را دارند که مصالح بکار رفته در آنها با سرد خانه میوه و محصولات کشاورزی متفاوت خواهد بود.
کانکس گرم خانه
کانکس سردخانه یکی از محصولات کانکس باما برای استفاده به عنوان یخچال و سردخانه های صنعتی می باشد.بیشترین کاربرد این نوع سازه برای صنایع گوشت ، لبتیلت و محصولات کشاورزی مانند میوه می باشد.دمای مورد نیاز هرکدام از این محصولات و نوع سازه آنها از نظر مصالح با یکدیگر متفاوت بوده و می بایست قبل از سفارش نوع محصولی که می خواهد در آن قرار گیرد مشخص شود زیرا برخی از آنها احتیاج به کسب پروانه از وزارت بهداشت جهت فعالیت را دارند که مصالح بکار رفته در آنها با سرد خانه میوه و محصولات کشاورزی متفاوت خواهد بود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس مخابراطی
کانکس مخابراتی یکی از محصولات کانکس باما برای کارگذاشتن دکل های مخابراتی و اینترنتی می باشد.تمامی دکل های مخابراتی دارای دستگاه بی تی اس بوده که می بایست دستگاه روی زمین و در کنار دکل قرار گیرد.برای قرار گیری دستگاه و بدلیل اینکه دستگاه از آسیب هایی که ممکن است در هنگام بارندگی و یا تابش مستقیم آفتاب به آن وارد شود نیاز به یک کانکس کوچک برای آن می باشد.از این رو خیلی مواقع به آن کانکس BTS نیز گفته می شود. در ادامه جهت آشنایی بیشتر با این سیستم و کانکس های مورد نیاز آن توضیحات و تصاویر مرتبطی ارائه شده است که با مطالعه آن می توانید در باره عملکرد و کاربرد این کیوسک ها بیشتر آشنا شوید.


کانکس نیروگاهی
کانکس نیروگاهی تشکیل شده است از یک اسکلت فولادی با شاسی تیر آهن که دیواره ها و سقف آن را ساندویچ پانل های پیش ساخته با ضخامت های ۴ تا ۱۲ سانتیمتر تشکیل داده اند. در بین جداره این پانل های پیش ساخته عایق پلی یورتان نسوز با دستگاه مخصوص تزریق شده است و همین امر موجب می شود تا این سازه مقاومت بالایی را در برابر سرما و گرمای شدید از خود نشان دهد و بتوان از آن در مناطق سخت اقلیم استفاده کرد.معمولا از این نوع سازه در نیروگاه های تولید برق و یا تصویه خانه های آب و همچنین معادن استخراج نفت و زغال سنگ استفاده می کنند و البته در جا های دیگری مانند دستگاه های بی تی اس مخابراتی نیز بسیار از آنها استفاده می شود و همواره استفاده از آنها در صنایع مختلف رو به رشد می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس پست برق
کانکس پست برق سازه ای پیش ساخته در ابعاد معمولا کوچک و یکی از محصولات کانکس باما برای اداره جات برق ، تلفن و تاسیسات الکتریکی می باشد.دلیل نام گذاری آن به این اسم استفاده های اولیه آن برای پست برق می باشد اما امروزه کاربری های مخابراتی و نیروگاهی نیز به آن اظافه شده است.دلیل اصلی استفاده از این نوع کانکس قرار دادن تجهیزات و دستگاه هایی که به رطوبت و گرد غبار حساس بوده و همچنین عملکرد آنها برای عموم خطر آفرین بوده می باشد. حال این خطر می تواند قدرت زیاد برق و یا امواج و فرکانس های ناشی از ترانس های افزاینده ولتاز برق باشد یا آسیب هایی که از طریق محیط ممکن است به تجهیزات وارد شود..برای جلوگیری از این منظور دستگاه ها و یا ترانس هارا درون یک کانکس پست برق قرار داده تا از این خطرات و آسیب ها محفوظ بماند.

مزیت کانکس صنعتی

کانکس صنایع مخابراطی در صنعت الکترونیک و مخابراتی نیز دستگاه ها و رک هایی وجود دارند که می بایست در کنار دکل های ارسال امواج نصب شوند و از لحاظ قیمت گاها دارای هزینه های بسیار بالایی می باشند بخصوص آن مورد هایی که در صدا و سیما ها برای انتقال تصویر مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو برای محافظت از آنها از کانکس صنعتی مخابراتی استفاده می کنند که تشکیل شده از یک اتاقک کوچک بدون پنجره ، دارای دمپر های تهویه هوا و ریل های مخصوص آلومینیومی جهت نصب رک ها بر روی آن.داخل این سازه نیز گاها برای خنگ کردن دستگاه یک کولر گازی نصب می گردد و از طریق دمپر های فیلتر دار تهویه صورت میگیرد. جلوگیری از تابش مستقیم خورشید بر روی دستگاه ، جلوگیری از ریختن باران و برف و از همه مهمتر جلوگیری از نفوذ گردو غبار از مهمترین عوامل استفاده از این سازه می باشد. نمونه های کانکس صنعتی مخابراتی را معمولا در پای دکل های بزرگ می توانید ببینید. کانکس در صنعت پزشکی دارویی و درمانی نیز خود شامل بخش های متعددی هستند که در برخی از آنها سازه هایی برای انبار کردن دارو و یا داروخانه های سیار برای مواقع ضروری استفاده می شود که این داروخانه ها از نوع کانکس چرخدار می باشند تا در مدت زمان کمی بتوان تجهیزات و دارو ها را به محل حادثه برای پانسمان آسیب دیدگان ارسال نمود.از موارد دیگر کاربرد کانکس صنعتی در حوزه پزشکی سازه ای بنام اتاق تمیز می باشد که برای تولید و ترکیب دارو و گاها برای انجام پانسمان و اتاق عمل های فوریتی مورد استفاده قرار می گیرند و دارای تجهیزاتی مانند دستگاه های اندازه گیری میزان آلودگی ، دوش هوا و بسیاری دستگاه های تخصصی دیگر بوده. دیگر مصارف کانکس صنعتی بسیاری دیگر از نمونه هایی که در بالا به آنها اشاره شد نیز وجود دارد که در آنها از کانکس صنعتی استفاده می شود اما به دلیل طولانی شدن مطلب و خارج شدن از حوصله این بحث به همین تعداد اکتفا شده و تلاش شده است انواع آنها را در مطالب مختلف و هرکدام را بصورت اختصاصی تشریح نمائیم تا اطلاعات دقیق تر و کامل تری را به خواننده انتقال داده باشیم. از دیگر موارد کاربرد سازه های پیش ساخته غیر مسکونی به کانکس نمازخانه ، اتاق کنترل ، سردخانه های صنعتی ، گرمخانه های کشاورزی ، کابین های سایلنت ژنراتور ، برجک های دیدبانی و بسیاری دیگر می توان اشاره نمود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به