توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس سرویس بهداشتی


کانکس های سرویس بهداشتی را حتما در سطح شهر و در مکان های عمومی بسیار دیده ایم . در برخی اماکن که امکان ساخت سرویس بهداشتی و جود ندارد یا زمان ساخت آن نیست از کانکسهای سرویس بهداشتی استفاده می شود. به دلیل نصب آسان و همچنین قابلیت جابجایی مورد توجه شهرداری ها و کارفرمایان قرار گرفته است .
آی آر کانتین با تولید کانکس توسط تیرآهن و پروفیل های سنگین به کانکس های خود استحکام کافی را بخشیده است تا در مقابل آسیب های احتمالی از بارگیری و…. در امان بماند و همچنین این امکان را به مشتریان خود ارائه میدهد که این نوع کانکس ها را در اندازه های مختلف و در مدل های یک چشمه یا یک کابین – سه چشمه شش چشمه و سرویس های همراه با حمام را سفارش دهند . امکانات این نوع کانکس ها مانند یک سرویس بهداشتی عمومی می باشد و شامل روشویی ، هواکش و لوله کشی می باشد.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس سرویس بهداشتی

  • تیپ A+:شاسی تیرآهن | اسکلت پروفیل سنگین | نمای داخل دیوارپوش پی وی سی روکش دار | دارای دو پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و چهار پنجره (در کانکس دوازده متری)
  • تیپ A:شاسی قوطی سنگین | اسکلت پروفیل نیمه سنگین | نمای داخل دیوارپوش پی وی سی ساده | دارای یک پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و سه پنجره(در کانکس دوازده متری)
  • تیپ B:شاسی تیرآهن | اسکلت پروفیل سنگین | نمای داخل ام دی اف طرح راش | دارای دو پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و چهار پنجره(در کانکس دوازده متری)
  • تیپ C:شاسی قوطی سنگین | اسکلت پروفیل سبک | نمای داخل ام دی اف | دارای یک پنجره آلومینیم(در کانکس شش متری)و سه پنجره(در کانکس دوازده متری)
یکی از نیازهای پروژه ها در بخش تامین اسکان پرسنل ایجاد کانکس سرویس بهداشتی توالت و دستشویی و حمام می باشد، که بستگی به تعداد پرسنل شاغل در پروژه تعداد کابین ها متفاوت بوده و بنا بر درخواست خریداران محترم تولید و ارائه می گردد. کانکس های سرویس بهداشتی قابلیت اجرای دوش حمام ،توالت ایرانی یا فرنگی و روشویی را دارند و واحد شمارش سرویس های بهداشتی در صنعت پیش ساخته ی کشور کابین یا چشمه می باشد که تعداد آن ها قابل تغییر و بسته به درخواست مشتری می تواند متغیر باشد. هر کانکس سرویس بهداشتی توالت و حمام و دستشویی مشابه سرویس های بهداشتی ها در یک ساختمان و بنای سنتی دارای همه آن امکانات مانند کف سرویس، دستشویی و شیرآلات مربوطه، سیفون، آیینه قاب دار، جای حوله ای، جای مسواکی، جای صابون و مایع صابون، روشنایی برق و سیستم برقکشی، هواکش برقی، لوله کشی آب سرد و گرم، دوش ثابت یا تلفنی حمام به همراه شیر آب سرد و گرم مربوطه می باشد.

انواع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی وحمام
این سازه در واقع یک کیوسک کوچک می باشد که دارای یک چشمه توالت یا حمام و یا گاها کانکس سرویس بهداشتی مشترک یعنی دارای حمام و توالت می باشد که در این حالت می بایست کمی ابعاد آن بزرگتر در نظر گرفته شود.کانکس سرویس بهداشتی کارگاهی این نوع از سرویس بهداشتی گاها فقط به عنوان توالت و گاها بصورت مشترک با حمام و یا حمام خالی تولید می شود. محل استفاده آنها بیشتر در پروژه های ساختمانی بوده و دارای دو نوع سبک و سنگین می باشد.
کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه
در این میان کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه دارای یک چشمه و مواد مصرفی ایده آل بوده که مطابق نظر مشتری می توان به شکل و شمایل مورد نظر دربیاید و امکانات دلخواه را داشته باشد.
کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

کانکس دو چشمه نیز اغلب همانند کانکس نوع یک چشمه بدون راهرو می باشد و درب ورودی کانکس به محیط باز می شود و شرایط و امکانات هر دو کانکس مشابه هم هست که بسته به درخواست مشتری راهرو دار هم ساخته میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس سرویس بهداشتی سه چشمه
کانکس سه چشمه دارای یک راهرو می باشد که روشویی ها در راهرو قرار دارند و هر چشمه دارای یک هواکش مجزا می باشد.
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه دارای شیرآلات ، سیستم الکتریکی ، روشویی ، فن هواکش ، کف سرویس فایبر گلاس یکپارچه و پوشش کف نهایی از جنس سرامیک به صورت کامل و آماده است .همچنین امکان نصب مخزن آب برای کلیه سرویس های بهداشتی به همراه سپتیک تانک و لوله کشی فاضلاب میسر است.
کانکس سرویس بهداشتی شش،هشت،دوازده چشمه
سرویس بهداشتی ۶ و۸و۱۲ چشمه (توالت) به دوصورت اجرا میگردد . یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود . اصولاً این مدل کانکس های سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس های سرویس بهداشتی ۶و۸و۱۲ چشمه به دوشکل سیار و ثابت که می باشد

اقسام کانکس سرویس بهداشتی

این سازه ها در واقع دارای دو نوع اصلی راهرو دار و بدون راهرو می باشند که برای استفاده به عنوان حمام و توالت سیار از آنها استفاده می شود.محل کاربرد کانکس توات سیار بصورت جداگانه شرح داده شده است اما استفاده اصلی این نوع سازه به عنوان سرویس بهداشتی خدمات رسانی در مناطق زلزله زده و گاها کارگاه های عمرانی و راه سازی می باشد.
کانکس سرویس بهداشتی راهرودار: این نوع سازه تشکیل شده از دوبخش اصلی که یکی راهرو ورودی بوده که بعد از ورود به درون کانکس با این قسمت مواجه شده و در آن روشویی ، آینه و مایع دستشویی و جود دارد و درب سرویس ها نیز به این بخش باز می شود.کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار می تواند دارای تعداد سرویس هایی مختلفی از یک چشمه تا دوازده چشمه سرویس باشد و یا تعدادی از آنها توالت و تعدادی حمام و یا توسط یک پارتیشن جداککنده تفکیک شده و با درب های جدا از هم بصورت زنانه و مردانه مورد استفاده قرار گیرد.
کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو: کانکس سرویس بهداشتی مستقیم یا همان بدون راهرو برعکس نوع قبلی بصورت مستقیم درب به داخل سرویس ها باز میشود و دیگر دارای فیلتری مثل راهرو نبوده و تجهیزات نظافتی مانند روشویی و آینه نیز داخل خود سرویس می باشد.در این کانکس ها تجهیزاتی مانند تانکر آب بر روی سقف آنها کار گذاشته می شوند و بیشتر مناسب جهت استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی می باشند و معمولا به عنوان کانکس حمام مورد استفاده قرار نمی گیرد.اگر قرار باشد برای استفاده مردانه و زنانه نیز کاربری داشته باشد معمولا بصورت سازه های جدا از هم ساخته و با فاصله مناسبی از یکدیگر نصب می شوند.تعداد سرویس های این گونه سازه ها نیز می تواند تا دوازده چشمه باشد و یا چند سازه دوازده چشمه در کنار یکدیگر..

تمامی حقوق این سایت متعلق به