توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس ساندویچ پانل


کانکس ساندویچ پانل کانکسی می باشد که از جنس ساندویچ پانل ساخته شده است. کانکس ساندویچ پانل در بین انواع کانکس متقاضی زیادی را دارد که این مساله بخاطر مزیت های زیادی هست که ساندویچ پنل ها دارند. ما در ادامه در خصوص ساندویچ پنل ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید نسبت به خرید کانکس ساندویچ پانلی آگاهانه تصمیم بگیرید.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی پانل های سقفی دارای ضخامت ۴ تا ۲۰ سانتی متر بوده و با فوم تزریقی پلی بورتان سخت با دانسیته ۲±۴۰ تولید می گردند. این پانل در مقابل رشد قارچ ها و گیاهان مقاوم بوده و دارای ضریب هدایت حرارتی پایینی می باشد. عرض مفید پانل سقفی معمولا ۱.۰۸ متر می باشد
ساندویچ پانل دیواری از دو لایه ورق که میان آن ها فوم تزریق شده، تشکیل می شوند. ساندویچ پنل دیواری جهت پوشش دیوار به کار گرفته می شود و جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی، کانکس ها، سردخانه ها، ساختمان های پیش ساخته و … مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پانل دارای عرض مفید ۱.۱۴ متر و ضخامت ۴ تا ۲۰ سانتی متر می باشد
مزایای ساندویچ پانل سبک بودن در مقایسه با سایر مصالح، عایق بسیار قوی انرژی، هزینه کم و مقرون به صرفه نسبت به مصالح سنتی، نصب و اجرای آسان و سریع، قابل شست و شو بودن، با رنگ بندی متنوع، مقاومت بالا در مقابل نیروهای برشی ناشی از زمین لرزه، عایق صوتی، طول عمر بالا، قابلیت انعطاف پذیری بالا جهت استفاده در طرح های خاص، مقاومت بالا در مقابل حلال ها و عدم خورندگی در محیط های اسیدی و بازی
تفاوت کانکس ساندویچ پانل با کانکس های دیگر در عایق آن است ، در کانکس ساندویچ پانل ازعایق تزریقی پلی یورتان استفاده می شود اما در کانکس گالوانیزه از عایق پلی استایرن (یونولیت) استفاده می شود که عایق تزریقی پلی یورتان عایقی حرارتی میباشد که در مقابل سرما، گرما و رطوبت خیلی مقاوم تر از پلی استایرن است. در کانکس ساندویچ پانل دیواره های بیرونی و درونی از ورق گالوانیزه می باشد ولی در کانکس گالوانیزه معمولا فقط دیواره بیرونی از جنس ورق گالوانیزه می باشد و در دیواره های درونی از دیوارپوش استفاده می گردد ، در صورتیکه در کانکس ساندویچ پانل نیاز به دیوارپوش داخلی نمی باشد و در صورت لزوم میبایست دیوارپوش مورد نظر را روی ورق گالوانیزه درونی پانل نصب کرد .

انواع کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل پشم سنگ
ساندویچ پانل پشم سنگ عایق بسیار مناسبی برای سرما وگرما زیاد می باشدوآبرا دفع می کند وبسیار مقاوم در برابر پوسیدگی وخوردگی و تولید قارچ و کپک ومیکروب می باشد و مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی وزلزله می باشد ،از سنگ بازالت والیاف معدنی تهیه شده و بسیار سبک و قابل حمل است و آسان نصب می باشد.
کانکس پیش ساخته پانلی
کانکس های پیش ساخته پانلی دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آن ها کانکس ویلایی با ساندویچ پانل می باشد . این گروه از سازه ها بر اساس سفارش مشتری تولید می شوند . و برای تولید آن ها لازم است از محل نصب کانکس بازدید به عمل آید . و سپس با توجه به محل نصب نقشه های اولیه تهیه شده و برای طراحی به گروه طراحان شرکت سپرده شود . پس از تهیه پلان نهایی ، ابعاد و اندازه از سوی کارفرما و مشتری مورد تایید قرار می گیرد . و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان پیش ساخته مورد بررسی مجدد قرار گرفته و در صورت اشکال احتمالی در طراحی ، قبل از شروع کار نواقص برطرف می شود . اولین مرحله در تولید کانکس پیش ساخته پانلی ساخت فوندانسیون سازه می باشد . نوع فوندانسیون بر اساس وزن و ابعاد مشخص می شود . و همزمان با ساخت فوندانسیون لوازم مورد نیاز برای ساخت کانکس پیش ساخته پانلی تهیه می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس ویلایی با ساندویچ پانل
نوعی سازه پیش ساخته می باشد که بیشتر برای کاربری ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.بطور کلی کانکس ویلایی را با روش های مختلفی می توان تولید کرد که یکی از بهترین گزینه ها تولید آن با پانل های پیش ساخته ای که به ساندویچ پانل معروف هستند می باشد.مهمترین مزایای این روش همگن بودن مصالح بوده یا بطور ساده تر اگر بخواهیم بگوییم استفاده از یک متریال به عنوان نقش اصلی باعث یک پارچه شدن ، سرعت اجرای بهتر و دوام بیشتر سازه می گردد.در تشریح خود ساندویچ پانل نیز باید اینگونه گفت که تشکیل شده از دو ورق گالوانیزه شده با رنگ الکترو استاتیک که مابین آنها با ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتیمتر بنا به نیاز فوم پلی اورتان بوسیله رباط تزریق می شود.طول ابعاد پانل ها نا محدود اما عرض آنها معمولا یک متر می باشد که در کنار یکدیگر به وسیله خم هایی که از پیش برای نصب آنها تعبیه شده چفت شده و تولید یک دیواره یکپارچه را می دهند.ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل سازه ای مسکونی بوده که با استفاده از تایل های ساندویچ پانل ساخته می شود. دلیل استفاده از این نوع مصالح بکار رفتن فوم پلی یورتان بصورت تزریق درون جداره های این پنل ها می باشد. در چنین حالتی دیواره ها و سقف مقاومت بسیار بالایی در برابر تبادل حرارتی پیدا کرده و سازه کاملا عملکردی مشابه بدنه یخچال خواهد داشت. مورد استفاده ویلاهای پیش ساخته با این سبک در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم بوده که اتلاف انرژی زیادی از طریق دیواره ها و سقف صورت می گیرد.با استفاده از این روش اتلاف انرژی به حداقل رسیده و در مناطق سخت اقلیم به راحتی و با صرف کمترین توان انرژی می توان محیط داخلی را به دمای استاندارد رسانیده و در همان حالت نگاه داشت.


ساندویچ پانل دورو نایلون ماموت
ساندویچ پانل دورو نایلون ماموت نوعی ساندویچ پانل است. که جهت عایق کردن در کف سردخانه‌ های ثابت استفاده می‌شود و بعد از نصب، روی آن با بتون پوشش داده می‌شود و انتقال حرارت از کف سردخانه را نیز به حداقل می‌رساند. به جای دو رو ورق فلزی از دو رو نایلون استفاده شده و نسبت به دیگر پانل‌ ها وزن آن سبک‌ تر می باشد. ساندویچ پانل دورو نایلون ماموت مزیت آن نسبت به سایر ساندویچ پانل ها قیمت بسیار مناسب و وزن سبک آن میباشد. ساندویچ پانل دو رو نایلون علاوه بر کف سردخانه ها میتوان در سقفهای کاذب و دیوار ساختمان ها جهت ایجاد یک عایق صوتی و حرارتی مناسب استفاده کرد.
ساندویچ پانل دورونایلون Duplex nylon sandwichpanelsکه جهت عایق کردن کف سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد از انواع مختلف ساندویچ پانل ماموت sandwich panel می باشد که عایقی بسیار مناسب برای عدم تبادل گرما و سرما در سردخانه ها و بسیاری موارد دیگر است . در کف سردخانه های ثابت بعد از نصب ساندویچ پانل دو رو نایلون ماموت Duplex nylon sandwichpanels ، پوششی از بتون را روی آن می کشند و منجر به این می شود که عبور حرارت از کف سردخانه ها حداقل مقدار ممکن میشود. بنابراین در ساندویج پانل دو رو نایلون Duplex nylon sandwichpanelsکه در کف سردخانه ی ثابت مورد استفاده قرار می گیرد به جای دورو ورق فلزی از دو رو نایلون استفاده میشود . در نتیجه انتقال گرما از کف سردخانه ها کاهش می یابد . از این نوع ساندویچ پنل ها در دیوارها و سقف ها و سقف کاذب ساختمان ها برای ایجاد عایق حرارتی و برودتی و صوت استفاده می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مزیت کانکس ساندویچ پانل

همواره مبحث راندمان عملکرد پرسنل رابطه مستقیمی با آسایش نسبی محیط کار آنان داشته و در مواقعی که ما اقدام به تجهیز کارگاه یا ایجاد فضای اداری داخل یک سازه پیش ساخته یا کانکس می کنیم نیز این موضوع مطرح است. اگر محل انجام فعالیت در منطقه ای واقع شده که از نظر آب و هوا بسیار درجه حرارت پائینی داشته و یا برعکس بسیار درجه حرارت بالا و گرمای هوا طاقت فرسا باشد استفاده از کانکس معمولی به چند دلیل مناسب نبوده و می بایست از کانکس اداری ساندویچ پانل در این موارد استفاده شود. از جمله این دلایل ایسن است که عایق بکار رفته در جداره ساندویچ پانل این محصول از نوع پلی اورتان بوده که با ربات در میان آن تزریق شده و این باعث می گردد تا سازه مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و هوا و شرایط جوی منطقه داشته باشد و همچنین برای سرد کردن و یا گرم کردن محیط داخلی آن از حداقل انرژی استفاده شود اما چنین شرایطی در کانکس های معمولی که با متد های دیگر ساخته می شوند و فوم آنها از پشم سنگ یا پلی استایرن است محیا نبوده و برای رساندن دمای داخل کانکس به حد مطبوع صرف انرژی زیادی لازم است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به