توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس آشپزخانه


شرکت آربی کانکس اقدام به تولید انواع کانکس آشپزخانه در طرح ها و کارایی ها متفاوت کرده است . این شرکت مفتخر است کانکس های آشپزخانه را در اندازه ها و انواع مختلف طراحی و به شما مشتریان عزیز عرضه کند . کانکس های آشپزخانه همانگونه که از نام آن ها پیداست برای طبخ و پختن غذا مورد استفاده قرار می گیرند .
موارد استفاده از کانکس آشپزخانه:
*مناطق جنگلی
*رستوران های بین راهی
*پارک ها و مناطق گردشگری
*پروژه های عمرانی و مهندسی
*پادگان ها و مناطق نظامی
*عملیات اکتشافات نفت و حفاریاستعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس آشپزخانه

  • سینک،کابینت بندی و طبقه بندی کابینت ها مناسب با نوع کانکس
  • مجهز به سیم کشی برق و ضد آب
  • لوله کشی آب گرم و سرد
  • مجهز به آبگرمکن
  • مجهز به جعبه ی کمک های اولیه
  • دارای کپسول آتش نشانی
  • شیشه های دوجداره
  • دارای یخچال منا
کابینت و امکانات موجود این نوع سازه ها کاملا بصورت انتخابی و با توجه به نیاز هر مجموعه می تواند تعیین و تهیه شود . هم از نوع کابینت های فلزی و مختصر برای کاهش هزینه ها و هم کابینت های خیلی لوکس با امکانات ویژه که هر خریدار بنا به نیاز و بودجه خود می تواند یکی از آنها را انتخاب و در کانکس خود سفارش دهد به علاوه اینکه حتی می توان بنا به نیاز سرویس بهداشتی نیز در آن تعبیه نمود.بطور حداقلی هر آبدارخانه دارای یک سینک ظرفشویی ، شیر آب و لوله کشی های لازم به همراه آبچکان جهت چیدن ظروف شستشو شده و یک گاز برای چای ، قهوه یا گرم کردن غذا می باشد که در برخی موارد به علت نیاز به بخت پز ممکن است هوود نیز بالای این گاز در آبدارخانه کانکس گنجانده شود.نکته بعدی نیز اینکه بهتر است از ابتدا در پلان محل قرار گیری ، ابعاد و امکانات این آبدارخانه مشخص شده باشد تا در انتها با مشکلاتی نظیر کمبود فضا یا محل نا مناسب برای نصب روبرو نشویم.

انواع کانکس آشپزخانه

کانکس آبدارخانه
یکی از امکانات مورد نیاز جهت رفاه بیشتر داخل کانکس آبدارخانه یا آشپز خانه می باشد که بیشتر در نمونه های ویلایی و مسکونی بیشتر آشپز خانه و در کاربری های کارگاهی و اداری بیشتر از کانکس با آبدارخانه استفاده می شود.اگر چه در برخی موارد خود سازه آبدارخانه یک کیوسک مجزا و مستقل بوده اما در اکثر مواقع بصورت بخشی الحاقی به یک سالن می باشد.
کانکس کترینک سیار

کانکس کترینگ سیار همانگونه که در مقدمه بیان شد وظیفه رساندن غذا به مراسم و یا میهمانان یک مجموعه را برعهده دارد به این ترتیب که غذای تدارک دیده در آشپز خانه پخته و به وسیله کانکس کترینگ سیار به محل توضیع انتقال مییابد.در بعضی مواقع این آشپز خانه حجم زیادی از غدا را تولید می نماید که توسط تعداد زیادی از این نوع سازه های سیار به محل های مختلفی ارسال می گردد.بطور مثال یک آشپز خانه بزرگ را تصور کنید که بصورت روزانه غذای یک بیمارستان و چند هتل و اداره را به محل سالن غذاخوری آنها ارسال می کند. در هنگام حمل می بایست کیفیت و دمای غذای طبخ شده حفظ گردد زیرا این روزها رقابت بین آشپز خانه ها بر سر کیفیت غذا و تحویل درست آن می باشد و صاحبان این آشپز خانه ها ریسک نمی کنند که کیفیت غذایشان به دلیل حمل غیر اصولی افت کرده و در نهایت موجب نارضایتی و از دست دادن مشتریان آنها گردد.از این رو اقدام به تهیه یک کانکس کترینگ سیار جهت حمل اصولی و با کیفیت برای غذا های خود می کنند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس آشپزخانه بزرگ
این نوع از کانکس ها معمولا به همراه کانکس های رستورانی مورد بهره برداری قرار می یگرند و جزء ثابت کمپ های پیمانکاری می باشند. چون در اغلب موارد خرید غذای آماده به دلیل بعد مسافت از لحاظ اقتصادی به صرفه نبوده و یا امکان پذیر نمی باشد. اگر حجم مواد غذایی اولیه جهت ذخیره زیاد باشد، به کانکس سردخانه هم نیاز خواهد شد. در غیر اینصورت با استفاده از یک یخچال مناسب در کانکس این نیاز برطرف می گردد. جهت ایمنی بیشتر می توان کپسول های گاز را در جایگاهی متصل به کانکس اما خارج از آن قرار داد تا امکان هرگونه تجمع گاز در داخل هنگام نشتی کپسول وجود نداشته باشد. از کانکس های آشپزخانه در شهرداری ها، مدارس، ارتش، سپاه و نیروهای انتظامی، راهداری، صنایع، کانکس جمعیت هلال احمر، کارگاه ها و .. استفاده می شود.
در صورتی که کانکس آشپزخانه محل غذا خوری پرسنل باشد می توان از یک پارتیشن جدا کننده استفاده کرد . که کانکس را به دو بخش آشپزخانه و غذا خوری بدل می نماید . این کار باعث بهداشت بهتر آشپزخانه می شود و بهتر است یک درب برای ورود پرسنل و درب دیگر برای ورود کارکنان مطبخ بصورت جداگانه و به داخل سالن هرکدام طراحی شود .

انواع کانکس آشپزخانه

آشپزخانه های موجود در این نوع سازه ها به صورت های مختلف و با امکانات متفاوتی می تواند باشد.بطور مثال هم می توان فضایی کاملا تفکیک شده با پارتیشن را برای این منظور در نظر گرفت که در آن یک میز نهارخوری و امکاناتی این چنین را تعبیه نمود که خب دارای مزیت های خوبی می باشد و مانع از پیچیدن بوی غذا در فضای اداری و دیدن پرسنل هنگام صرف غذا می گردد.اما این امر مستلزم داشتن فضای کافی از نظر زیر بنایی می باشد که متراز کل کانکس اداری به ما این اجازه را بدهد در غیر این صورت از لحاظ چیدمان فضایی با مشکل روبرو خواهیم شد و امکان دارد فضا برای بخش های اداری اصلی کم شود.در این صورت می بایست سراغ گزینه دیگری یعنی کانکس با آبدارخانه بصورت باز برویم . در این نوع سازه آبدارخانه متشکل شده است تعدادی کابینت همرا با شیر آب و گاز که در یک گوشه کانکس روی دیوار نصب گردیده و گاها دارای یک کانتر تفکیک کننده نیز می باشد.این نوع آشپزخانه نیز به خوبی برای فضا های کم پرسنل جوابگو بوده و می توانند وظیفه سرویس دهی به آنها را انجام دهد. البته از این نوع کانکس با آبدارخانه برای استفاده های نگهبانی و سرایداری نیز به عنوان آشپز خانه بسیار استفاده می شود .

تمامی حقوق این سایت متعلق به