توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس پیش ساخته پانلی


کانکس های پیش ساخته پانلی دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آن ها کانکس ویلایی با ساندویچ پانل می باشد .
این گروه از سازه ها بر اساس سفارش مشتری تولید می شوند . و برای تولید آن ها لازم است از محل نصب کانکس بازدید به عمل آید . و سپس با توجه به محل نصب نقشه های اولیه تهیه شده و برای طراحی به گروه طراحان شرکت سپرده شود .
پس از تهیه پلان نهایی ، ابعاد و اندازه از سوی کارفرما و مشتری مورد تایید قرار می گیرد . و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان پیش ساخته مورد بررسی مجدد قرار گرفته و در صورت اشکال احتمالی در طراحی ، قبل از شروع کار نواقص برطرف می شود .استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس دوقلو

تیپ A+: شاسی تیرآهن | اسکلت پروفیل سنگین | نمای داخل دیوارپوش پی وی سی روکش دار | دارای دو پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و چهار پنجره (در کانکس دوازده متری)
تیپ A: شاسی قوطی سنگین | اسکلت پروفیل نیمه سنگین | نمای داخل دیوارپوش پی وی سی ساده | دارای یک پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و سه پنجره (در کانکس دوازده متری)
تیپ B: شاسی تیرآهن | اسکلت پروفیل سنگین | نمای داخل ام دی اف طرح راش | دارای دو پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و چهار پنجره (در کانکس دوازده متری)
تیپ C: شاسی قوطی سنگین | اسکلت پروفیل سبک | نمای داخل ام دی اف | دارای یک پنجره آلومینیم (در کانکس شش متری) و سه پنجره (در کانکس دوازده متری)
استفاده در مکان های صعب العبور که امکان حمل و نقل به محل اسکان کانکس نمی باشد
استفاده در بیابان ها و معادن به عنوان کمپ اداری پیش ساخته با قابلیت جابجایی مداوم
استفاده در باغ ها و منازل مسکونی به عنوان کانکس دوقلو ویلایی
استفاده در مناطق با آب و هوایی خاص و شرایط ویژه که قابلیت ساخت و ساز سنتی وجود ندارد
استفاده در پشت بام منازل به صورت چند قلو با قابلیت جاجاجایی و نصب دوباره

کانکس پیش ساخته جوشی 
ساختمان پیش ساخته جوشی اکثرا در ساختار کانکس پانلی و کانکس کمپ مورد استفاده قرار میگیرد. در ساختمان پیش ساخته پانلی جوشی فقط استراکچر کانکس با استفاده از الکترود نمره ۳ با جوش های ممتد بهم متصل میگردد و ساختمان پیش ساخته بصورت کانکس دوقلو و چند قلو در کنار هم ساخته شده و بعد از جدا شدن در محل مجددا نصب میگردد و فضای بزرگی را ایجاد مینماید.
کاربری ساختمان پیش ساخته جوشی: ساختمان پیش ساخته کلینیک صحرایی ، ساختمان پیش ساخته امداد و نجات ، ساختمان پیش ساخته خوابگاهی ، ساختمان پیش ساخته رستوران ، ساختمان پیش ساخته سالن ورزش

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس پیش ساخته پیچ و مهره ای
درکانکس پیچ و مهره ای اسکلت بندی در مقاطع مختلف توسط پیچ و مهره انجام می شود و اتصالات از هم جداشونده می باشد (برای مناطق صعب العبور و برای چندبار بازو بسته شدن) ساخت انواع کانکس بصورت پیچ مهره ای یا جوشی با پوشش ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان جهت استفاده، دفتر کار، کمپ کارگاهی، اداری، مسکونی، خوابگاه، نمازخانه، نگهبانی و غیره می باشد.کانکس پیچ و مهره ای یکی از محصولات کانکس باما می باشد که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ دارد و گزینه مناسبی برای جاهایی است که میخواهند کانکس را جابجا کنند اما امکان عبور جرثقیل در آن مکان برای حمل و یا جابجایی کانکس نباشد جنس کانکس پیچ و مهره ای از نوع ساندویچ پانل می باشد که توسظ ناودانی و پروفیل های آهنی به یکدیگر پیچ و مهره می شوند.موارد استفاده از کانکس پیش ساخته پیچ و مهره ای استفاده به عنوان کانکس پیش ساخته سیار در مکان هایی که جابجایی کانکس به صورت فصلی یا مقطعی می باشد. استفاده به عنوان اسکان سربازان نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی در کانکس پیچ و مهره استفاده در مکان هایی که ازدحام جمعیت زیادی وجود دارد و از کانکس پیچ و مهره ای به عنوان برقراری امنیت و رفاه حال شهروندان مستقر می شود. استفاده به عنوان کانکس پیچ و مهره راهنمایی و رانندگی در چهار راه ها و معابر ماشین ها برای حفظ کنترل ترافیک استفاده در دهکده ها و روستاهایی که اغلب برای انجام امور روستاییان به کانکس پیش ساخته نیازمندند.

مزیت کانکس پیش ساخته پانلی

سرعت اجرای بسیار بالا: در ساختمان پیش ساخته پانلی این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم مینماید تا سرمایه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ساخته و بازگردانده شود.
کیفیت بالا و محصول نهایی: به علت اینکه کلیه مقاطع ساختمان پیش ساخته در کارخانه تولید و برش خورده و سپس توسط تیم اجرایی ساخته میشود، کیفیت محصول نهایی نسبت به سازه های سنتی بسیار بالا میباشد.
سبکی ساختمان پیش ساخته و مقاومت در برابر زلزله و نیروهای جانبی: وزن ساختمانهای پیش ساخته نسبت به سازه های سنتی حدود ۲۵% – ۳۵% سبکتر میباشد.
کیفیت بالای اتصالات جوشی و پیچ و مهره ایی: بر خلاف سازه های سنتی که در اغلب موارد کیفیت اتصالات زیاد مرغوب نمیباشد، در این سیستم کلیه اتصالات بسیار ساده و مقاوم میباشند.
دارای استاندارد جهانی مصرف انرژی: به لحاظ عایق بودن ساندویچ پانل از لحاظ برودتی و حراراتی در دراز مدت در هزینه گرمایش و سرمایش بسیار حائز اهمیت میباشد.
حمل و نقل آسان: به علت سبکی و کوچگ بودن مقاطع، زمینه را برای حمل و نقل آسان و حتی برای مناطق صعب العبور فراهم نموده است.
قابلیت دمونتاژ مجدد: اغلب اجزای ساختمان پیش ساخته به راحتی و سهولت کامل بازیافت شده و تا حدود ۹۰% مصالح مصرفی قابلیت تعویض را دارا میباشند.
سهولت اجرای تاسیسات مکانیکی و وایرنگ : در روند تولید ساختمان پیش ساخته جدارهای ایجاد میگردد که کلیه اتصالات و سیم ها از داخل آنها عبور نموده و باعث تسهیل و سرعت در سیستم الکتریکی و لوله کشی میگردد.
برخوردار از استانداردهای صوتی و ضد حریق: با توجه به کیفیت بالای عایق پلی یورتان تزریقی در ساندویچ پانلها باعث گردیده است که این ساختار از ساختمانهای پیش ساخته دارای سیستم عایق بندی صوتی و ضد حریق گردد.
تطابق محیط داخلی و نمای ساختمان پیش ساخته با سازه های سنتی: در سطوح داخلی نماها از قبیل دیوارپوش روکشدار، کناف بهمراه کاغذ دیواری و لمینیت و در سطوح خارجی نماها از قبیل دکوراتیو، سایدینگ، کامپوزیت و ترموود و… وجود دارد که باعث شده تفاوتی چندانی با ساختمانهای سنتی احساس نشود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به