توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس نگهبانی


کانکس نگهبانی فانتزی
این محصول نوعی کانکس نگهبانی با طرح و رنگ های فانتزی بوده که هر چهار گوشه آن بصورت منحنی می باشد. از نظر نوع مصالح بکار رفته مشابه محصولات کامپوزیتی و در دسته تولیدات لوکس کانکس راکو قرار دارد.این سازه مناسب برای سفارتخانه ها، شرکت ها، اداره جات و اماکن ورزشگاهی می باشد.
کانکس کیوسک های نگهبانی با روش و سبک های مختلفی تولید می گردد و هر مجموعه با توجه به نوع فعالیت سازمانی خود یکی از آنها را بر می گزیند. بطور مثال تفاوت های زیادی در کانکس نگهبانی یک کارگاه ساختمانی با کیوسک حراستی بانک وجود دارد زیرا بانک در داخل فضای شهری قرار داشته و توجه به زیبایی ظاهری در نمای این نوع کیوسک باید بصورت ویژه انجام شود و یا در پارک ها و فضا های سبز نیز باید بگونه ای باشد که حالت ارگانیک و طبیعی داشته تا کانکس نگهبانی باعث صنعتی شدن فضای سبز و جنگلی پارک نگردد.از این رو نمونه ها و گزینه های مختلفی را پیش روی خریداران قرار داده تا هر کس بهترین سازه را از هر لحاظ مطابق با نیاز و بودجه خود بتواند خریداری نماید.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس نگهبانی

دو شیشه جانبی از نوع سکوریت برنز بصورت فیکس
کانکس نگهبانی گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد. اسکان سپهر با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام میدارد. در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود. کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار میگیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی میکنند که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.

انواع کانکس نگهبانی

اتاقک نگهبانی
کانکس اتاقک نگهبانی یک سازه یا کابین کوچک می باشد که جهت قرارگیری پرسنل حراست در جلوی درب شرکت ها و یا سازمانها و هتل ها قرار داده می شود.این سازه معمولا دارای ابعاد کوچکی بین ۴ تا ۵ متر مربع است و با کانکس حراستی که محل کارت زدن پرسنل و دفتر حراستی بشمار می رود متفاوت است و مانند آن دارای بخش های متعددی مانند اتاق استراحت یا آشپز خانه نیست و فقط محل ماندن نگهبان بوده که معمولا بصورت شیفتی نفر تعویض شده و شخص دیگری جایگزین نفر قبلی می شود و بصورت ۲۴ ساعت این پست ها تعویض می شوند.در برخی مجموعه ها از آن به عنوان محل قرار گیری دربان نیز استفاده می شود که ورود و خروج ها را شخص نگهبان ثبت کرده و اجازه وارد شدن به مجموعه را توسط افراد یا ماشین ها کنترل می کند.بحث نگهبانی از یک مجموعه مبحثی است که از سال های بسیار دور برای مجموعه های مختلف مطرح بوده تا هم کنترل امور مجموعه را در دست داشته باشند و هم از آن مجموعه در برابر سرقت و اتفاق های اینچنینی جلوگیری نماید.در پارکینگ های عمومی یا طبقاطی نیز معمولا یک دستگاه کانکس اتاقک نگهبانی نسب می کنند و وظیفه آن صدور قبض ورود و دریافت وجه از خودرو هایی می باشد که به آنجا مراجعه می کنند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برجک نگهبانی
اولین ویژگی که برای این سازه اهمیت دارد و در واقع هدف از تولید آن نیز می باشد ایجاد دید مناسب نسبت به اطراف می باشد که شخص در درون آن قرار میگیرد بتواند به هر چهار طرف دید داشته و محیط اطراف را تحت نظر قرار دهد.از اینرو می بایست کانکس برجک نگهبانی در هر چهار طرف خود البته اگر به شکل مربع مستطیل باشد پنجره های سرتاسری داشته تا امکان دید کامل به اطراف را ممکن سازد. نکته بعدی ارتفاع از سطح زمین می باشد که بسته به نوع کاربری و محیط متفاوت است،بطور مثال در مناطقی که سطح زمین کاملا مسطح و یا مانند دشت می باشد برای ایجاد دید مناسب نیاز به ارتفاع کمتری داریم نسبت به مناطق کوهستانی و جایی که در مجاورت کانکس برجک نگهبانی ساختمان های بلند مرتبه ای قرار دارد.هرچه این ارتفاع بیشتر باشد محدوده دید ناظر بیشتر و نظارت آن بر محیط افزایش می یابد و بلعکس هرچه ارتفاع کانکس نگهبانی کمتر باشد شعاع دید کاهش یافته و محدوده کمتری تحت مراقبت قرار می گیرد و برای اماکنی که کاربری نظامی دارد و نیاز به دقت بیشتری در امر نگهبانی وجود دارد می بایست یک راهروی فلزی با عرض یک متر در اطراف کانکس برجک نگهبانی وجود داشته تا شخص نگهبان بتواند در اطراف سازه حرکت و تمام قسمت هارا تحت نظر بگیرد.بهتر است کف راهرو با پروفیل های آهنی و با فاصله متناسب باشد که بتوان از بالا پائین برجک را نیز تحت نظر داشت.پایه های برجک می بایست از نوع لوله فلزی با پروفیل های آهنی باشد که طبق نقشه محاسبات که توسط مهندس محاسب تهیه گردیده نوع و ضخامت هر کدام مشخص میگردد.این پایه ها بصورت یک سازه فلزی به یکدیگر توسط جوش یا پیچ و مهره متصل می گردند و سپس کانکس برجک نگهبانی روی آن قرار میگیرد.پایه ها توسط پیچ و مهره به صفحه ستون هایی که از قبل برای این منظور روی سطح زمین کار گذاشته شده است متصل می گردد.صفحه ستون ها نیز درون فونداسیون بتنی که بنا به نقشه محاسبات ممکن است فونداسیون از نوع نواری یا پی گسترده باشد جای گزاری شده است.


کیوسک نگهبانی
کیوسک نگهبانی و یا همان کانکس نگهبانی امروزه جزو نیازهای تمام شرکت ها و سازمان ها می باشد. با توجه به محل نگهبانی، کیوسک نگهبانی بایستی در ورودی مجتمع ها و یا اطراف قرار گیرد که بعضی از اوقات امکان ساخت اطاق و یا دکل نگهبانی وجود ندارد که می تواند جایگزینی برای آن باشد. با توجه به تقاضای کیوسک نگهبانی، این کیوسک ها جزو محصولات همیشه آماده می باشد. هرچند با توجه به سفارش مشتری کیوسک نگهبانی سفارشی نیز ساخته می شود.کیوسک نگهبانی برجکی است که معمولا برای کارخانه ها ، پادگانها ، و شرکتهایی که نیاز به حراست ویژه دارند و نگهبان از بالا به محیط کاملا مسلط است. در اطراف این کیوسک و یا همان کانکس ها پروژکتوری تعبیه شده می باشد که از این پروژکتورها برای روشن کردن فضای اطراف کیوسک نگهبانی و محوطه استفاده می شود. محل تعبیه پروژکتورها در این کیوسک ها مهم می باشد تا بتواند منطقه زیاد و مفیدی را روشن نماید. کیوسک نگهبانی دارای بالکن در اطراف خود می باشد و همچنین اتاقی که دارای دید ۳۶۰ درجه میباشد. راه دسترسی به این برجکها راه پله و یا بالابر میباشد کانکسهای دیگر برای نگهبانی، کیوسک های معمولی به ابعاد ۲*۲ – ۱.۵*۱.۵ و یا کامیونتی و سایدینگی میباشد . نمونه دیگر از کیوسک های نگهبانی ، کیوسک سرایداری می باشد که در درابعاد ۶ و ۴ متری ساخته میشود و در آن یکدستگاه سرویس بهداشتی و حمام + یک آبدارخانه و امکانات خوابگاهی تعریف شده است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مزیت کانکس نگهبانی

کیوسک های نگهبانی همچنین در بسیاری مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرند. کیوسک های دیدبانی و حراست میتوانند در زندان ها و به عنوان باجه دیدبانی در پادگان ها مورد استفاده قرار گیرند. کانکس نگهبانی به علت اینکه معمولا در ابعاد کوچکی طراحی و ساخته می شود، از قیمت مناسبی برخوردار بوده و میتوان برای آن طرحی اجرا کرد که در زیباسازی محیط اطراف نیز نقش به سزایی داشته باشد. کانکس های نگهبانی میتوانند در ابعاد یک متری، کانکس شش متری، کانکس چهار متری نیز اجرا شوند. در مورد نمای بیرونی این نوع کانکس میتوان هر متریالی که مد نظر مشتری باشد با در نظر گرفتن قیمت کانکس نگهبانی استفاده کرد. کیوسک های نگهبانی داری سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط میباشد که میتوان با توجه به نیاز مشتری آن را طراحی نمود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به