توضیحات برای عکس ثبت نشدهتوضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس فروشگاهی


نیاز به کانکس فروشگاهی جهت عرضه ی کالای متفاوت خصوصا بازارها و فروشگاه های فصلی قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه ی کالا زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالای مورد نظر را زودتر به مشتریان عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت وساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس فروشگاهی بیش از بیش احساس می شود. از کانکس فروشگاهی تجاری میتوان در مکان های مختلف مثلا در میادین میوه و تره بار، بازارهای موقت، شهرک های ساختمانی، ساختمان های اداری، بیمارستان ها، خیابان ها و جاده ها جهت فروش انواع کالاهای مصرفی، مدارس، دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها و بسیاری از موارد دیگر بهره گرفت.استعلام آنی:
۰۹۱۳۱۶۷۳۰۰۹

مشخصات فنی

ویژگی ها

نحوه ارسال و خرید

درباره کانکس فروشگاهی

استفاده از ویترین در داخل کانکس مغازه
استفاده از انواع یخچال ها فریزرهای فروشگاهی و صنعتی در کانکس
استفاده از انواع قفسه های فروشگاهی برای چیدمان اجناس در داخل کانکس
استفاده از انواع تجهیزات و امکانات فروشگاهی داخل کانکس
کپسول های آتش نشانی
استفاده از سیستم تهویه مطبوع
استفاده از انواع پارتیشن تک جداره و دوجداره در کانکس
انواع درب های پی وی سی، آلومینیومی، اچ دی اف
استفاده از سیستم قفسه و کابینت و سینک های ظرفشویی در کانکس
کانکس فروشگاهی در حقیقت یک کیوسک با کاربری فروشگاهی جهت عرضه محصولات و یا خدمات مختلفی است که در سطح شهر نصب می گردد. این امر بصورت کلی در همه جای جهان وجود داشته و گاها از آن با نام دکه یا کیوسک فروشگاهی نیز یاد می شود.و گاها نه تنها فروشگاه بلکه کاربری هایی نظیر فست فود یا کافی شاپ را نیز در بر می گیرند.این محصول به گونه ای طراحی شده که می توان از آن برای انواع کاربری های فروشگاهی ، فست فود ، بوفه ، کافی شاپ و به طور خلاصه هر کاربری که مرتبط با فروش یک محصول یا اراده خدماتی ویژه است استفاده کرد و با کمی تغییر در ساختار و ابعاد حتی به عنوان کانکس رستورانی یا غرفه ای نیز قابل استفاده می باشد. همچنین نوع مصالح و استراکچر آن به گونه ای انتخاب شده که با اکثر اقلیم های کشور ایران سازگار بوده و در شهر های مختلف با آب و هوای مختلف نیز بتوان از آن استفاده کرد.

انواع کانکس فروشگاهی

کانکس نمایشگاهی
در هنگام برگزاری نمایشگاه های سالانه در اصناف مختلف معمولا هر شرکت مطابق با فضایی که در اختیار داشته و همچنین با توجه به ویژگی های برند خود اقدام به طراحی و ساخت غرفه خویش می نماید.در این میان دو مشکل کلی وجود دارد که یکی از آنها زمان کم برای ساخت غرفه بوده و دیگری هزینه های بالای آن ، چرا که این غرفه فقط برای چند روز و به مدت برگزاری نمایشگاه مورد استفاده قرار گرفته و پس از آن می بایست تخریب شود.این دو چالش باعث گردیده بسیاری از شرکت ها برای ارائه محصولات خود بجای ساخت غرفه به صنعت پیش ساختگی و محصولی بنام کانکس نمایشگاهی بیایند.این راهکار به راحتی دو مشکل ذکر شده را برطرف کرده و شرکت ها می توانند با یکبار هزینه برای ساخت غرفه خود آن را بارها در نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار دهند و از این طریق صرفه جویی زیادی در ساخت غرفه نمایشگاهی خود انجام دهند.همانگونه که پیش تر نیز به آن اشاره شد برای برگزاری نمایشگاه های مختلف معمولا زمان ساخت غرفه شرکت کنندگان بسیار کم بوده و این کمبود زمان باعث می شود بسیاری از طرح های زیبا و کارآمدی که نیازمند صرف زمان بیش از یک هفته را دارند نتوان اجرا نمود و از طرفی هزینه های بالای ساخت غرفه پس از اتمام مدت زمان برگزاری نمایشگاه از بین می رود که اگر صاحب غرفه بخواهد در شهر های دیگر و یا حتی سال بعد دوباره در این مراسم شرکت کند مجبور خواهد بود تمامی این هزینه ها را از ابتدا متحمل شود. از این رو استفاده از کانکس نمایشگاهی ایده ای مشکل گشا برای این شرکت ها بوده چرا که از مدتها قبل زمان برای طراحی و برسی های فنی آن را داشته و پس از اتمام نمایشگاه می توانند کانکس خود را با تمام وسایل به محل مورد نظر خود انتقال داده و در شهر ها و مراسم دیگر و حتی سال های بعد نیز مورد استفاده قرار دهند بدون اینکه نیاز به صرف هزینه های مجدد و همچنین صرف زمان جهت طراحی و ساخت غرفه خود داشته باشند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس نانوایی
همواره نان از دیرباز عضوی ثابت از سفره های ایرانیان بوده که دارای جایگاهی ویژه و به نوعی فرهنگی نیز در سنت مردم این کشور می باشد.هر شهری بنا به سنت ها و آئین خود دارای نان مخصوص به خود بوده که امروزه با مکانیزه شدن صنعت نان کمی پخت و پز محلی و سنتی آن تحت شعاع این صنعتی شدن قرار گرفته است. با این حال به علت مزایای فرآوانی که در نان های سنتی وجود داشته مردم همچنان خواها آن بوده و هر شهری در جهت حفظ فرهنگ های بومی خود تلاش می کند تا صادر کننده آن باشد. حال برای عرضه این محصول در سطح شهر های مدرن امروزی نیاز به یک فضای مشخص بوده که کانکس نانوایی برای این منظور طراحی و تولید شده تا هم فضایی ویژه برای عرضه این محصولات بوده و هم بگونه ای در دید عموم قرار گیرد تا متقاضیان از وجود چنین خدماتی مطلع شوند. از این سازه معمولا برای عرضه نان های محلی و فانتزی در شهر های مدرن و در میان گذر های پر رفت و امد استفاده می شود و در مجموعه های بزرگ مانند پادگان ها یا دانشگاه ها نیز گاها بری طبخ نان مورد نیاز مجموعه اقدام به تهیه و تجهیز کانکس نانوایی از نوع دوم که در آن فضایی برای طبخ وجود دارد استفاده می گردد.همچنین در موارد فوریتی مانند زمان وقوع زلزله در شهر های آسیب دیده نیز جهت عرضه نان به ساکنین محله که ساختمان ها بنا هایشان تخریب و واحد های تجاری و تولید کننده نان آنها از کار افتاده معمولا از این سازه استفاده می شود.


کانکس سوپرمارکت
مغازه های سوپر مارکت همواره یکی از مکان هایی می باشد که در طول روز ممکن است چندین بار برای تهیه مایحتاج خود به آنها مراجعه کنیم. در برخی مناطق به دلیل دسترسی سریع تر به این واحد های تجاری از شعب کوچکتری با نام کانکس سوپر مارکت استفاده می شود که در واقع تشکیل شده از یک کیوسک با ابعاد حدود ۱۵ تا ۳۰ متر مربع شامل مواد غذایی و مایحتاج مصرفی روزانه خانوار.این سازه ها برای اولین بار توسط گروه مهندسین راه کوشش طراحی و تولید شد که بعد ها مورد استقبال بسیاری از افراد و صاحبان این نوع مشاغل قرار گرفت و در نمونه های بعدی نیز سیر تکاملی را تا به امروز طی کرده است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کانکس تجاری
در یک تعریف مختصر و مفید می توان کانکس تجاری را این گونه معرفی نمود که سازه ای پیش ساخته جهت نصب در مکان های عمومی با کاربری فروشگاهی که این کاربری ممکن است بصورت خدماتی ، فروش محصول ، رستوران و کافی شاپ ، بوفه یا هرگونه فعالیت تجاری دیگری از نوع انتفاعی باشد.کانکس تجاری درواقع یک واحد تجاری یا مغازه کوچکی بوده که مانند هر مغازه ای ممکن است به انجام فعالیت های مختلفی مشغول باشد و با توجه به نوع فعالیت خصوصیات ، دکوراسیون داخلی و ویترین متفاوتی نیز داشته باشد که همین امر موجب تنوع در ظاهر و ابعاد کانکس تجاری نیز شده است که هر کاربری ممکن است مشخصات منحصر بفرد خود را طلب نماید. از آنجایی که هر فروشگاهی برای جذب توجه مشتریان و مخاطبین خود توجه ویژه ای به ویترین و نمای فروشگاه خود می کند در کانکس تجاری نیز شکل و فرم نمای خارجی ، نوع مصالح بکار رفته در آن ، نورپردازی و نحوه نمابش محصولات در ویترین آن اهمیت ویژه ای داشته و در مراحل اولیه طراحی بایستی به این نکات توجه شود.از دیگر مشخصات عمومی کانکس تجاری توجه به موضوع امنیت آن در هنگام تعطیلی فروشگاه بوده که از طریق حفاظ و کرکره های برقی نصب شده بر روی بازشو ها تا حد زیادی این شرایط محیا می گردد و نکته آخر نیز استفاده از مصالح با کیفیت که در طول زمان دچار رنگ پریدگی یا فرسودگی در اثر شرایط محیطی نشوند تا ظاهر سازه زیبایی خود را در طول زمان نیز حفظ نموده و بتوان آن را با مواد مخصوص شستشو و گرد گیری نمود.توجه به مسائل بهداشتی مانند کف سرامیکی قابل شستشو ، دیوار پوش های قابل شستشو و در حالتی که برای استفاده مواد غذایی مانند فست فود استفاده می شود توجه بیشتر به این مورد الزامی می باشد.


کانکس مغازه ای
کانکس مغازه ای یک کیوسک خدمات شهری بحساب می آید که در واقع جز اولین نسل های محصولات پیش ساخته می باشد چرا که از دیر باز در فضای شهری حضور داشته و با کاربری های دکه روزنامه فروشی و یا ایستگاه های خدماتی بین شهری فعالیت می کرده.امروز نیز با ایجاد تغییر و تحولات در نسل های بعدی سازه های پیش ساخته این کیوسک همچنان هویت خود را حفظ کرده و با اینکه تغییرات زیادی در ساختار و شکل آن ایجاد شده اما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.در تعریف کلی می توان گفت یک مغازه کوچک بوده که توان ارائه خدمات مختلفی را به مشتریان دارد. این سازه در قسمت های خاصی از شهر که معمولا محل های پر تردد بوده نصب می گردد. البته گاها نیز در توقف گاه های بین شهری و کنار جاده ها نیز برای ارائه خدمات به مسافرین از کانکس مغازه ای استفاده می کنند. مهمترین ویژگی آن قابلیت جابجایی بوده که می توان چند جای مختلف را تست و در نهایت بهترین مکان را برای نصب دائمی آن انتخاب کرد.استفاده از این مغازه های کوچک در همه جای جهان با کاربرد های مختلف وجود داشته و نوع معمول و قدیمی ترین آنها دکه روزنامه فروشی یا همان کیوسک مطبوعاتی می باشد اما کاربری های مختلفی از جمه فست فود و کانکس فروشگاهی نیز به آن افزوده شده است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مزیت کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی معمولاً به گونه ای طراحی می شود که تمام نیازهای یک فروشگاه سیار را تامین کند, فروشگاه های سیار قابلیت این را داشته به صورت موقت در مکانی مستقر شده و در صورتی که بازدهی فروش پایین بود، طبقه هماهنگی به مکانی دیگر منتقل شده و مغازه یا فروشگاه جدیدی تاسیس شود. از کاربری های کانکس فروشگاهی میتوان کانکس میوه و تره بار, کانکس های بازار موقت, کانکس های تجاری و نمایشگاه را نام برد که میتوانند در شهرکهای تازه تاسیس، شهرک های صنتی و دانشگاه ه و ادارات دولتی و بزرگ, کنارپارکها و فضای سبز, در معابر پیاده, و تمام مکانهایی که امکان دسترسی به مغازه وجود ندارد، مستقر شوند و بازار کار خوب و نوینی را خواهند داشت. کانکس فروشگاهی برای فروشگاه هایی استفاده می شود که نیاز به قابلیت جابه جایی را دارند. از ویژگی های این نوع فروشگاه ها ، جابجایی ساده را میتوان نام برد که این امکان را به کاربر میدهد تا فروشگاه را به مکان جدید نقل کند و یا اینکه فروشگاه جدیدی را تاسیس کند. عموما این کانکسها را با کاربری های مختلف همچون کانکس میوه و تره بار ، کانکس بازار موقت ، کانکس های نمایشگاهی ویترین، انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی، انواع قفسه ها، انواع تجهیزات فروشگاه، کپسول های آتشنشانی، تهویه مناسب و سیستم گرمایشی و سرمایشی، انواع پارتیشن های MDF و آلومینیومی، سیستم قفسه و کابینت و سینکهای ظرفشویی، دارای حفاظ آکاردئونی برای بوفه یا فروش مواد غذایی این کانکسها را بیشتر به شکل غرفه فروشگاهی در مترو وخیابان ها همچنین دکه های گل فروشی می توان مشاهده کرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به